Galaxy S3 i9300 ATILA ROM 4.4.4 3G ARAMA VAR !!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Evet şimdi yükledim Hyper v7 yükledim sarmadı sevmedim zevk işi bunu yükledim olmazsa V5 e dönerim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzman47

uzman47

Üye
Evet şimdi yükledim Hyper v7 yükledim sarmadı sevmedim zevk işi bunu yükledim olmazsa V5 e dönerim

Atila odex de rootsuz geliyor. Konusunda rootlamak icin zip vardi onu flaslaman gerekiyor.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bakayım dostum Teşekkürler inşallah bulurum

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler dostum Sağol

cgokhana

Üye
Arkadaşlar bu romda GPS sorunu yaşayan var mı? Son zamanlarda benim gps bağlanmaz oldu. eskiden arada olurdu, arkadaki vidaları sıkardım düzelirdi. bu defa vida da faydetmiyor. telefonu açıp anteni ile oynadım, hatta youtube'da folyo koymuşlardı onu da denedim ama hiçbir şekilde sabitlenmiyor.

afocan3

Üye
Arkadaşlar bu romda GPS sorunu yaşayan var mı? Son zamanlarda benim gps bağlanmaz oldu. eskiden arada olurdu, arkadaki vidaları sıkardım düzelirdi. bu defa vida da faydetmiyor. telefonu açıp anteni ile oynadım, hatta youtube'da folyo koymuşlardı onu da denedim ama hiçbir şekilde sabitlenmiyor.
yeni sürüm var indir bende sabahtan beri kullanıyorum gayet iyi şekilde çalışıyor şu anda

cgokhana

Üye
GPS'i sorunsuz kullanıyorsunuz değil mi? uyduya bağlanabiliyor yani.

afocan3

Üye
v6 vallâ epey iyi o görünen uygulamalarda hepsi devre dışı kullanıyorum memnunum

• Beğen
Tepkiler: baronsavas ve sahatay63

sahatay63

Üye
Merhabalar dostum odexed mi deodexed yukledin hangisini tavsiye edersin

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

hayyam482

Üye
odex

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bu romu seviyorum stock romlar hep tercihimdir tek eksik yanı bu varmı bir çözümü Yada ui

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
v6 vallâ epey iyi o görünen uygulamalarda hepsi devre dışı kullanıyorum memnunum

V6 da gelen aramalarda bir süre ses gelmiyor sıkıntı oldu v5 sorun yoktu sizde böyle bir sorun varmı

• Beğen
Tepkiler: afocen

afocen

Üye
yok bi problem gayet iyi herşey çalışıyor daha bi hata almadım çok nadir arada 1 2 saniyelik lag oluyo ama oda çok hızlı kullanıyorum herhalde o yüzden hala deodexed kullanıyorum epey oldu kafam ağrımadı daha

afocen

Üye
Bu romu seviyorum stock romlar hep tercihimdir tek eksik yanı bu varmı bir çözümü Yada ui
xposed la çözebilirisin yada terminal emulator ile de olur su yaz reboot recovery yaz recoveryde başlatır ben öyle yapıyorum terminalden

afocen

Üye
neopowermenu diye bu mod varmış onu dene bi

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
yok bi problem gayet iyi herşey çalışıyor daha bi hata almadım çok nadir arada 1 2 saniyelik lag oluyo ama oda çok hızlı kullanıyorum herhalde o yüzden hala deodexed kullanıyorum epey oldu kafam ağrımadı daha

ben odex kullanıyorum hangisi daha iyi acaba birde recowery moda girmenin kolay yolu varmı bu romda hiçbir ui yüklenmiyor sadece klavye flaşladım

afocen

Üye
terminal emulator indir

• Beğen

afocen

Üye
su Enter reboot recovery yaz recovery de yeniden başlar telefon

• Beğen