Atık Pil Topla Laptop Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

onurbesen

onurbesen

Üye
    Konu Sahibi
Atık Pil Topla Laptop Kazan
Bilindiği üzere doğa gün geçtikçe daha da çok kirleniyor.Geçtiğimiz günlerde paralı olması,doğayı korumak adına oldukça doğru bir kadardı.Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yeni projesi sayesinde artık atıklarımızı paraya çevirebileceğiz.Özellikle büyükşehir belediyelerinin çevreyi korumak adına birçok girişimi bulunuyor.Bunlardan biri de atık pil toplayarak ödül kazanma şansı.

Konu link :

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

Symbianist

Symbianist

Üye
20000/10=2000 adet pil eder.
Bim de 4 pil 2.95 tl. Tanesi 0,7375 tl ye gelir. Daha kalitesiz pil bulup tanesini 50 kuruşa getirmek mümkün. Belki daha ucuza da bulunur, bilmiyorum.

Bu durumda bim den alip verseniz 1.475 tl ye,
50 kurustan bulup verseniz 1000 tl ye gelir laptop.

Bu ülkede yaşayıp da bu üç kağıdı düşünmesek olmaz. Çok uyanık insanlarız ya :)

Aynı üç kağıdı onlar da düşünüp en ucuzundan leş bir laptop verecek de olabilirler.
Şaka bir yana pillerin dogaya atilmasina karşıyım .elektronik ile uğraşıyorum. Pilleri biriktiririm ve uygun toplama yerlerine bırakırım. Zehirli kimsayallar yediğimize içtiğimize daha az karışsın .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
20000/10=2000 adet pil eder.
Bim de 4 pil 2.95 tl. Tanesi 0,7375 tl ye gelir. Daha kalitesiz pil bulup tanesini 50 kuruşa getirmek mümkün. Belki daha ucuza da bulunur, bilmiyorum.

Bu durumda bim den alip verseniz 1.475 tl ye,
50 kurustan bulup verseniz 1000 tl ye gelir laptop.

Bu ülkede yaşayıp da bu üç kağıdı düşünmesek olmaz. Çok uyanık insanlarız ya :)

Aynı üç kağıdı onlar da düşünüp en ucuzundan leş bir laptop verecek de olabilirler.
Şaka bir yana pillerin dogaya atilmasina karşıyım .elektronik ile uğraşıyorum. Pilleri biriktiririm ve uygun toplama yerlerine bırakırım. Zehirli kimsayallar yediğimize içtiğimize daha az karışsın .
İbretlik tespit. Daha konuya girmeden bu geldi aklıma. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Taşınabilir Şarj Cihazi Yapabilirsiniz Topladığınız Pillerler :D