Yardım Ati Siyah Ekran Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Ati Siyah Ekran Sorunu
Arkadaslar 15 dakika once bilgisayarimdan augit yoneticisinden ekran kartina tiklayip surucu guncellestir dedim ve surucu yukleniyoe yazdi ondan sonra ekran karardi bir iki kez duzeldi iki saniyelik sonra tekrar karardi ve 15dakikadir siyah nabicam bekliyimmi laptobu kapatip yeniden mi acayim nolur yardim edin ? Ekran karti Amd radeon hd 7670m

Uhops

Uhops

Üye
Son durum ne? Hala siyah mı?

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Açılmadı siyah ekran kaldı öyle bende pili çıkarıp açtım bilgisayarı fakat amd radeon hd 7670m sürücüsü kalkmış aygıt yoneticisinden baktığımda bende şu linkleki latest beta driveri indirdim kurdum ekran kartı gözüktü aygıt yöneticisinde fakat masa üstüne sağ tıklayınca amd control center falan çıkardı hani değişebilir grafikleri yapılandır falan onlar yok neyi yüklemem lazım aynı linkte 197 mb olan bunumu yüklemem lazım ?

Uhops

Uhops

Üye
Aygıt yöneticisine gir karta sağ tıkla özellikler de. Ayrıntılar sekmesine gel. Açılan pencereden donanım kimliklerini veya uyumluluk kimliklerini devid.com'a gir.(googleye devid yaz ilk çıkan site :) )

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Hangisini indircem birsürü çıktı :D teamwieverden yardım etme şansın varmı ?

Aygıt yöneticisine gir karta sağ tıkla özellikler de. Ayrıntılar sekmesine gel. Açılan pencereden donanım kimliklerini veya uyumluluk kimliklerini devid.com'a gir.(googleye devid yaz ilk çıkan site :) )
Amd radeon hd 7670m çıktı 568 Mb lik bir dosya var onumu indireyim ?

Uhops

Uhops

Üye
O kodu yazınca çok fazla çıkmaması lazımdı :hmmm

Hepsi farklımı sadece sürümleri mi farklı?

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
O kodu yazınca çok fazla çıkmaması lazımdı :hmmm

Hepsi farklımı sadece sürümleri mi farklı?
Amdnin sitesindekileri yükledim şimdide blocked oldu ekran kartı :( sürümleri farklı onların fakat oda 560 mb telefondan veriyorum pc ye interneti kesin çözüm olurmu ona göre indireyim yada bana başka bir yoldan yardımcı olabilirmisin ??

Uhops

Uhops

Üye
İşletim sistemi 8.1'mi?

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Uhops

Uhops

Üye
Attığım linkte olduğu gibi W8.1 için çözüm yok heralde. :bilmm:

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Attığım linkte olduğu gibi W8.1 için çözüm yok heralde. :bilmm:
Simdi sistemi sifirliyorum fabrija ayarlarina dondurerek ilk geldigi gibi oluyor yani win8 olcak oyle yukleyecem driverlari oda olmazsa win7 donucem insallah olur

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

MaxipmaN

Üye
benim ki de siyah ekranda kaldı sw uptadeden ekran kartını güncelleştirdim fare imleci geliyo bazen ekran hiç gelmiyo

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
benim ki de siyah ekranda kaldı sw uptadeden ekran kartını güncelleştirdim fare imleci geliyo bazen ekran hiç gelmiyo
Ayni sekil olmustu benimde cikardim pili tekrar actim baya ugrastim olmadi dondum win7 ye