Atatürk'ün Cenazesi (Video İzleyin)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OGu2HaN

OGu2HaN

Üye
    Konu Sahibi
Atatürk'ün Cenazesi (Video İzleyin)
:(Atatürk'ün Cenazesi:(

-iBoRotTi-

-iBoRotTi-

Üye
Teşekkürler Arkadasım Duygulandım ATA'mızın Ruhu Şaad olsun

dreamnoble

dreamnoble

Üye

ok teşekkürler paylaşım için.Kalbim sızladı,tüylerim diken diken oldu gerçekten.

Müthiş bir kalabalık,göz yaşları sel olmuş birbirlerini teselli etmeye çalışan insanlar.ATAMIZI görmeyi o kadar çok isterdim ki...

CEREN

CEREN

Üye
çok etkilendim ya huzur içinde uyusun gelmiş geçmiş en büyük en asil insan dır atamız

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bunu haketmiyor demekle neyi kast ettin sen bence bu ülkeyi hak etmiyorsun bir kasa elmada mutlaka 3.4 tane çürük çıkarmış neyse allah rahmet etsin Atamız önderimiz herşeyimiz o bizim

yusufucan

yusufucan

Üye
Ataya Taptığımızz kadarr Peygamber EfendimizE Dinimize TapsaydıKKK....güseLL oluRdu değiLmii..yinede Allah Rahmet Eylesin.Onun Sayesinde YaşıyoruZz.

ultraslan07

ultraslan07

Üye
keşke atatürk bu deevletin başında yeniden olsaydı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler..

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Ataya Taptığımızz kadarr Peygamber EfendimizE Dinimize TapsaydıKKK....güseLL oluRdu değiLmii..yinede Allah Rahmet Eylesin.Onun Sayesinde YaşıyoruZz.

ya neden son zamanlarda dinle siyaset aynı yerde konuşuluyor din ile devlet işleri karışmaz sevgili arkadaşım allah şukur hepimiz müslümanız ama Ataürkle dini lütfen karıştırmayın

goklerinhakimi

goklerinhakimi

Üye
ya duygulandım şimdi herkes hüzünlü ağlıyor şuan atatürk 127 yaşında aradan tam ölümünden 70 yıl geçti atatürkün cenazesini görmüş oldum paylaştığın için teşekkürler ama atamızın değerini bilmeyenlere söylemek istediğim birşey var eğer atamız olmasaydı belki şuan biz burda olamazdık...

yasirarslan

yasirarslan

Üye
Allan rahmet eylesin

technonur

technonur

Üye

Atamızla Peygamberimizi bir tutuyorsun çok ilginç o zaman söyle bakalım annenimi çok seviyorsun
ben 2sinide çok seviyorum ama 2sininde yeri çok çokkk ayrı ;)

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Allah'tan Sonra En Çok Sevdiğim Varlık Mustafa Kemal Atatürk'tür...Onun Yeri Bende Çok Ayrı...Çanakkale'ye Geziye Gittik...Savaşın Hikayesini Dinlerken Ağladım Resmen..Şuanda Ağlıyorum...Allah Cennet'te Onu Görmemizi Nasip Eder İnşallah

Odysseus

Odysseus

Üye
Coyote kardeşim Allahtan sonra peygamberimizi sevmeni beklerdim ya da yazmayı unutmuş ta olabilirsin tabi ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt