Atatürk ün Bize Bıraktığı Emanete Nasıl Sahip çıkıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

erendil

Üye
    Konu Sahibi
Atatürk ün Bize Bıraktığı Emanete Nasıl Sahip çıkıyoruz
arkadaşlar uğur dersanesi eğitim kurumlarının sınav kitapçığında çıkan ve adice savunulan bir soru haberlerde çıktı şu an kayseri şubesi hakkında soruşturma var eğer her ilde şikayetçi olanlar olursa ki bu sınav 70 ilde yapıldı bedelini ödedmiş oluruz ve nasıl bir gençlik ki bu soruyu okuyup birşeyler yapmıyor size çektiğim resimler

cursedkid

Üye
bunlar gibilere küfretsen ettiğim küfürler bile bunları kabullenmez hemde bunlara iltifat olur

cepix

cepix

Üye
Yorumsuz

Bunu yapan ''Ugur dershanesi'' Türkiyede marka yapmıs bir egitim kurumu bunu yapıyorsa

G_Unit

G_Unit

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Mar 7 2006, 02&#58;59 PM) [post=291911]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yorumsuz

Bunu yapan &#39;&#39;Ugur dershanesi&#39;&#39; Türkiyede marka yapmıs bir egitim kurumu bunu yapıyorsa
[/b][/quote]

katıLıyorum

devilboy64

Üye
ben bunu yapanlarınnn taaaaaaaa!!!! neyse agzımı bozmayayım siz anladınızz

lovestar

lovestar

Üye
Eğitim kurumlarının siyasetle haşır neşir olması birilerine gönderme yapmaya çalışması iyi değil.hele bunu istiklal marşımızın bir dörtlüğü üzerinde oynayarak yapmak nasıl bir acizliktir :@

Solamente

Üye
Kime ne ima ettikleri apaçık ortada arkadaşlar :( yurdumuzun bir çok yeri dış ülkelere pazarlanmış satılmış durumda Atatürk'ün zaten kemikleri sızlıyordur şuan şüphesiz
Nitekim ANTALYA'da MUĞLA'da yabancı sermayelere peşkeş çekilmemiş yer varmı ?
telekom tedaş kimlere satılık . Sıra PTT de bilginiz varmıydı ? :( acı ama gerçek doğru noktaya parmak basmış adamlar biz uyuyoruz hala ...!!!

lovestar

lovestar

Üye
telekomun tedaşın kime satıldığı mühim değil tıkır tıkır çalıştıktan sonra.ne zaman ki hizmet durur o zaman hesabını sorarız.hem ölen bir insanın kemiklerinin sızlaması teorik olarak mümkün değildir.çünkü kas doku ve sinir bütünlüğü zaman aşımına uğramış ve işlevselliğini kaybetmiştir...adamların yaptığı rezaleti doğru noktadır şudur budur şeklinde savunmayalım lütfen...

Solamente

Üye
bilimsel açıklamalarınız sağolun aydınlattınız bizleri :oke:

lovestar

lovestar

Üye
sizler sağolun herzaman beklerim.anatomi fizyoloji ve acil yardım kurtarma uzmanlık alanım:)

Solamente

Üye
aaaa ne güzell o zaman merak ettiğim bişey var :) Reynond fenomoni hastalığı hakkında bilgi sahibi olmama yardımcıda olursunuz siz şimdi :)

lovestar

lovestar

Üye
o kadarda değil.çokmu aradınız bunu.romatolog değilim.amasize bir biyokimya testi yaparsak biraz fikir edinebiliriz bu konuda.ASO CRP RF KREATİN değerlerine bakmak lazım.geçmiş olsun kimde var bu hastalık?

Solamente

Üye
neden çokmu kötü :(

lovestar

lovestar

Üye
kim koydu ki size bu tanıyı?hemen endişelenmeyin öyle ya herşeyin çaresi var çok şükür...

Solamente

Üye
Çok sağolunda yani endişelenmeye başladım hakikaten konuyuda kitlettik zaten :(

Bilgi vermeyecekmisiniz ?

lovestar

lovestar

Üye
yemeğe gitmiştim geldim pm atmaya çalışıyorum ama sizde özel mesaj seceneği yok sanırım.bana ulaşırsanız tabiiki bilgi veriririm...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Başımızda olanlar santim santim satıyor uygun bir dil ile açıklamışlar.

Salihyet

Salihyet

Üye
Başımızda olanlar santim santim satıyor uygun bir dil ile açıklamışlar.

uygun bir dille pirim yapılıyor desek ?

yada sizce yanlışı yapan şiiri değiştiren mi ? yoksa devlet mi ?

bakış açısı yanlış, ben Atatürk'ün büstüne kaş göz , sakal bıyık çizsem bakış açınız değişir mi ?

atarox

Üye
Allah belalarını versin ne diyelim başka.Atamız İstiklal Marşımız olmasaydı onlar para kazanamayacaklkardı :@İnsan saygı gösterir.

Üst Alt