Telefon Tavsiyesi Asus Zenfone Serisi

Sponsorlu Bağlantılar

robidinyoviç

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone Serisi
Arkadaşlar 2 tane hattım var biri 6630'da diğeri E72'de. Malumunuz Nokia gidgide Android ve IOS işletim sistemleri karşısında git gide eridi ve geçenlerde bildiğiniz gibi SYMBIAN vakfıda kapandı.

Neyse asıl soruma geleyim. Arkadaşlar Asus Zenfone 6 almayı düşünüyorum. Bu telefonun eksiklerl nelerdir? Asus Zenfone 5 ne zaman çıktı? Asus Zenfone 6 ne zaman çıktı? Aradaki farktan Asus Zenfone 7'nin çıkma tarihini bulmaya çalışayım. Birde Asus Zenfone 7 çıkar mı? Çıkarsa Çift hatlı olur mu? Bunları söyler misiniz arkadaşlar. Ciddi düşünüyorum.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Zen7 cıkmaz bunlar yeni çıktı daha zen6 türkiyede kalmamış diye biliyorum zenfone5derin uyku sorunu var onu biliyorum bide ekran parlaklığı az eksiklerini söyledim

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle tavsiyem zenfone 6 zenfone 7 nin çift hatlı çıkması zor olabilir :oke:

robidinyoviç

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Zenfone6 ne zaman çıktı? Bimde var mesela. Dün gördüm. Çift hat dedi, aklımı başımdan aldı.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bimde ki versiyon işlemci ve ram açısından düşük

lazye

lazye

Üye
Bimdekini almayın o lite sürüm ben z6 tavsiye ederim ekran buyuk gelirse z5 alin :)

robidinyoviç

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar siz olmasaydınız alacaktım. :) Türkiye'ye yenileri gelir mi?

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Bimde ki ni almayın ben zen6 kullanıyorum dokumatik sorunum var kiliti açtıktan sonra arada bir kayma oluyor 2-3 sn liğine geçiyor sonra tam şarj 4 saat de falan oluyor.Telefondan genel olarak memnunum ben.Birde telefonların stok sorunu ortadan kalktı heryerde bulabilirsiniz artık son olarak da incelemeden almayın zen6 yı ekranı büyük çünkü :=)

Yeni nesil zenfone lar ocak ayında tanıtılacak yaz aylarına doğru da satışı başlar.
Sana tavsiyem tanıtılmalarını bekle ona göre seçimini yap çift kameralı olacak yeni zenfone.

Son düzenleme:
avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar 2 tane hattım var biri 6630'da diğeri E72'de. Malumunuz Nokia gidgide Android ve IOS işletim sistemleri karşısında git gide eridi ve geçenlerde bildiğiniz gibi SYMBIAN vakfıda kapandı.

Neyse asıl soruma geleyim. Arkadaşlar Asus Zenfone 6 almayı düşünüyorum. Bu telefonun eksiklerl nelerdir? Asus Zenfone 5 ne zaman çıktı? Asus Zenfone 6 ne zaman çıktı? Aradaki farktan Asus Zenfone 7'nin çıkma tarihini bulmaya çalışayım. Birde Asus Zenfone 7 çıkar mı? Çıkarsa Çift hatlı olur mu? Bunları söyler misiniz arkadaşlar. Ciddi düşünüyorum.
Note 3 SM-N9005'ten E71'e geçmiş 2-3 ay kullanmış ardından birkaç saat önce ZenFone 5 siparişi vermiş birisi olarak ZenFone 5'i tavsiye ederim ama alabilirseniz ZenFone 6 alın sanırım o çift hatlıydı ek olarak

Deep_

Üye
arkadaslar önemli bi sorum olcak daha yeni zenfone 6 kırmızı aldım ama içinen çıkan kulaklıkta ses açıp kısma tusu yok kulaklık üstünde orjinali bumu. sadece cağrı acma kapama tusu var herkeste aynımı çünkü ben interneten kutu tanıtımlarına baktığımda sanki benimkinden farkı bi kulaklık görüyorum şüpheye düştüm her kutuda farklı kulaklıkmı olur bilgi verirseniz en azından kullananlar çok sevinirim

lazye

lazye

Üye
arkadaslar önemli bi sorum olcak daha yeni zenfone 6 kırmızı aldım ama içinen çıkan kulaklıkta ses açıp kısma tusu yok kulaklık üstünde orjinali bumu. sadece cağrı acma kapama tusu var herkeste aynımı çünkü ben interneten kutu tanıtımlarına baktığımda sanki benimkinden farkı bi kulaklık görüyorum şüpheye düştüm her kutuda farklı kulaklıkmı olur bilgi verirseniz en azından kullananlar çok sevinirim
Parti farkliliklarindan kaynakliyor muhtemelen :)

Deep_

Üye
yani diğer kulaklıklarda mevcutmu ses açma kısma tusu olan varmı ?

Deep_

Üye
Zenfone kullanmadığım için yardımcı olamıcam illaki bi ark yardımcı olur :)
bilmiyorum bana böyle bişey olması çok saçma geliyo sencede öyle degilmi yani her kutudan farklı bi kulaklık çıkması komik olmazmı yada aksesuarlarda farklılık olması...

lazye

lazye

Üye
bilmiyorum bana böyle bişey olması çok saçma geliyo sencede öyle degilmi yani her kutudan farklı bi kulaklık çıkması komik olmazmı yada aksesuarlarda farklılık olması...
Mantıksız ama kaç sene önce 5800 da bile bunu yaptılar yani çok abartılacak bi durum değil takinyiniz varsa yeni kulaklik alin derim

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Bende zen 6 alan birisi olarak bir yorum ekliyorum 2 gb ram kendini bariz şekilde hissettiriyor çok zorlamadim ama benim işimi görüyor çok rahat batarya ya hayramin 1 gün ful net açık internet konuşma falan rahat çıkartıyor ama orijinal kutudan çıkar şarj cihazı 1.3 Samsungün 2.0 amper lik şarj aleti aldım asıl o zaman batarya yı tam şarj ediyor mat ekran koruyucu olmaSina rağmen gayet iyi dokunmatıği kamera hakkını vermiyor hoşuma gitmedi yani

94mustafa

Üye
Note 3 SM-N9005'ten E71'e geçmiş 2-3 ay kullanmış ardından birkaç saat önce ZenFone 5 siparişi vermiş birisi olarak ZenFone 5'i tavsiye ederim ama alabilirseniz ZenFone 6 alın sanırım o çift hatlıydı ek olarak

N9005 i nereden aldınız ?

avcitalip

avcitalip

Üye

Ben G2'nin kulaklığıyla devam edeceğim için orijinal kulaklığa hiç dokunmadım,youtube'ta unboxing videoları mevcut hocam kimse yardımcı olmazsa onlardan bakabilirsin ;)
N9005 i nereden aldınız ?

Arabistan'dan babam getirdi

94mustafa

Üye
Peki sorunsuz çalışıyormu hocam ? Bi sıkıntı çıkardımı hiç ?

98farom98

98farom98

Üye
Bende zen 6 alan birisi olarak bir yorum ekliyorum 2 gb ram kendini bariz şekilde hissettiriyor çok zorlamadim ama benim işimi görüyor çok rahat batarya ya hayramin 1 gün ful net açık internet konuşma falan rahat çıkartıyor ama orijinal kutudan çıkar şarj cihazı 1.3 Samsungün 2.0 amper lik şarj aleti aldım asıl o zaman batarya yı tam şarj ediyor mat ekran koruyucu olmaSina rağmen gayet iyi dokunmatıği kamera hakkını vermiyor hoşuma gitmedi yani
Kamera pek iyi değil mi ?