ASUS Zenfone 6 alınır mı ?

• 15 Ağustos 2014
  • 6464 Okunma
  • 61 Cevap

1. Arkadaşlar telefon teknosa da 799 tl fiyat etiketine sahip.Sizce alınabilecek bir cihaz mı ?
    İlgilenenler için şimdiden teşekkürler :)

Yazan: Exdkiller
  2. Alinabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Aynı klasmanda olduğu telefonlara göre gayet üstün bence. Bataryasıda ekranın büyüklüğünü kurtarabilecek kadar büyük bence düşünmeden alınabilir.

Not : Teknolojiye Atarlanan Adam bugün veya yarın incelemesini yayınlayacak ordan bir bakın kafanıza yatan yada yatmayan özellikleri olabilir.

4. Alınabilir güzel cihazdır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. alınabilir hatta fiyatı da özelliklerine göre çok iyi bnce

6. fiyat . özellikler fln iyi ama intel chipset olması bazı oyunlarda uyumsuz yada donmalara yol açabilir,oyun oynayan biri isen alma derim moto g daha ucuz ve kaliteli

7. Ben zen 5 aldım tasarım müthiş. Kasa uzun ve Çerçeve geniş ekran kalite düşük gibi . Gerisi müthiş .

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Peki teşekkürler arkadaşlar.

iPad ile gönderdi
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2014
  9. Bence o fiyata çok güzel bir telefon.

10. Ben de iphone'u satıp ciddi ciddi zenfone 6 alıcam. Asus'ta çalışıyorum, eğitimini aldık zenfone'ların. Asus cep telefonu piyasasına yeni girdiği için %0'a yakın kâr ile satış fiyatları. Amaç reklam yani. Telefonlar gerçekten çok iyi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    0MG90, ByKatre, Nextman ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. Hocam kâr %0 a yakın demişsiniz ama bence eğitimde size biraz abartmışlar 600-700 liraya mâl edilen telefon olması mantıklımı sizce Zenfone un ? :)

12. Bu özelliklere sahip diğer telefonların fiyatları uçuk ama farkındasın değil mi? Zenfone 4 fiyatı 400 lira mesela.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Bence de ekran hd ama 860p den düşük hele hd note 2 ile ayni video yu oynat zen yerlerde sanki akşam olmuş . Ama kalite ve hız müthiş

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Hocam telefonun satış fiyatından değil üretim fiyatından bahsediyorum ben sizce bir telefonun seri üretimde satıldığı fiyata mâl olması mümkün mü ?

15. Hocam telefon tam hakettiği fiyat altı üstü olmaz 2gb ram var diye iyi cihaz denmez . O eğitim verenler bunun farkında değil fiyat yükselişe geçerse kazık başlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Alınabilir ama şarj konusunda sıkıntı çıkarabilir .

iPhone ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  17. alınır.
    ---
    alınır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. O fiyatta daha alınası bir telefon göremiyorum.

minoo bunu beğendi.
  19. Artık herkesi kandırmak çok zor . Ama bu fiyata da başka cihaz bu tarzda bulunmaz . Bir nebze olsa uygun fiyat .

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Ben hiç bi telefonun piyasaya çıktıktan sonra fiyatının arttığını görmedim. Zaten muhtemelen bundan sonra çıkacak telefonların fiyatı yüksek olur.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 19:11