Asus Zenfone 5 mi Huawei G700 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

fba44

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 5 mi Huawei G700 mü ?
Merhaba arkadaşlar ortalama 700 TL bütçem 2GB ramli telefon çok arar oldum sonunda bu fiyatlarda bu iki modeli buldum. Ama ikisi arasında çok kaldım. Hangisini almalıyım siz olsanız hangisini neden alırdınız beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Başlıca kullanım amacımı yazayım öyle çok oyun merakım yok lakin uygulama konusunda meraklıyım her türlü uygulamayı kurup denemeyi severim (bu yüzden 2GB olması tercihim). Sanırım kamera olarak ikiside aynı seviyelerde ekran da sanırım aynı. Huawei bataryası çıkması iyi olduğunu düşünüyorum uygulama çok yükleyince kilitlenince telefonu kapatıp açmak için en azından batayaya çıkarma ihtiyacım olur diye düşünüyorum. Asusta pil çıkmadığı için yapamam heralde. Neyse derdimi anlatabildim heralde. Unutmadan birde şunu sorayım sizce hangisinin bataryası daha uzun gider? Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar sevgiler..

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben zenfone 5 aldım 16gb 2 gb ram çok akıcı cihaz . Boşver bataryası çıkmasın asus tasarım kalite çok iyi . O fiyata gerçekten çok iyi . Bir S4 kadar hızlı olmaz ama bir S5 ten daha sağlam

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Fenomenon

Fenomenon

Üye
asus al. daha yeni bir telefon.
huawei'ye güncelleme gelmez artık. ama asus güncelleme alır.
ayrıca batarya çıkmasa bile reboot yaparsın yani reset atabilirsin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede asus alabilirisn

Türe

Türe

Üye
Asus derim.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Asus

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Asus

siepls13

siepls13

Üye
asus zenfone 5 gözü kapalı :D

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu arada bendeki zen 5 te çekirdek 4 iki değil yani 2gb ram olanlarda toplamda çalışan çekirdek 4 .

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

fba44

Üye
    Konu Sahibi
yorularınız için tşk ederim. Peki kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi zenfone 5in pil süresi nekadar gidiyor?

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen

Emre

Üye
Huawei Ascend G700
asus dandik

Fenomenon

Fenomenon

Üye
firmayı satın almayacak ki telefonu satın alacak :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
maxirabit

maxirabit

Üye
asus

Conquer360

Üye
Asus

Emre

Üye
Asus Bilgisayarda iyi ancak telefonda değil

fba44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim gibi ikisi arasında kalan çok insan vardır. Bu nedenle yorumlarınızı şu nedenden dolayı asusu seçmelisin yada şundan dolayı huawei yi seçmelisin tarzından yazarsanız herkes için daha iyi olacağı kanaatindeyim