Asus Zenfone 5 mi Huawei G700 mü ?

• 18 Ağustos 2014
  • 4967 Okunma
  • 35 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar ortalama 700 TL bütçem 2GB ramli telefon çok arar oldum sonunda bu fiyatlarda bu iki modeli buldum. Ama ikisi arasında çok kaldım. Hangisini almalıyım siz olsanız hangisini neden alırdınız beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Başlıca kullanım amacımı yazayım öyle çok oyun merakım yok lakin uygulama konusunda meraklıyım her türlü uygulamayı kurup denemeyi severim (bu yüzden 2GB olması tercihim). Sanırım kamera olarak ikiside aynı seviyelerde ekran da sanırım aynı. Huawei bataryası çıkması iyi olduğunu düşünüyorum uygulama çok yükleyince kilitlenince telefonu kapatıp açmak için en azından batayaya çıkarma ihtiyacım olur diye düşünüyorum. Asusta pil çıkmadığı için yapamam heralde. Neyse derdimi anlatabildim heralde. Unutmadan birde şunu sorayım sizce hangisinin bataryası daha uzun gider? Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar sevgiler..

Yazan: fba44
  2. Ben zenfone 5 aldım 16gb 2 gb ram çok akıcı cihaz . Boşver bataryası çıkmasın asus tasarım kalite çok iyi . O fiyata gerçekten çok iyi . Bir S4 kadar hızlı olmaz ama bir S5 ten daha sağlam

Mobil cihaz ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  3. asus al. daha yeni bir telefon.
    huawei'ye güncelleme gelmez artık. ama asus güncelleme alır.
    ayrıca batarya çıkmasa bile reboot yaparsın yani reset atabilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Bencede asus alabilirisn

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Asus derim.

Mobil cihaz ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  6. Asus

Mobil cihaz ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  7. Asus

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. asus zenfone 5 gözü kapalı :D

mvrucu123 bunu beğendi.
  9. Bu arada bendeki zen 5 te çekirdek 4 iki değil yani 2gb ram olanlarda toplamda çalışan çekirdek 4 .

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Hayir kardesim normalde donanim olarak 2 cekirdek yazilimla 4 gösteriliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. yorularınız için tşk ederim. Peki kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi zenfone 5in pil süresi nekadar gidiyor?

mvrucu123 bunu beğendi.
  12. Yazilimsal olarak öyle görünüyor. Essahta 2 çekirdek işlemcisi :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  13. Huawei Ascend G700
    asus dandik

14. neden ?

15. huawei dünyanın 3 lideri

16. firmayı satın almayacak ki telefonu satın alacak :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Dede bunu beğendi.
  17. asus

18. Asus

19. Asus Bilgisayarda iyi ancak telefonda değil

20. arkadaşlar benim gibi ikisi arasında kalan çok insan vardır. Bu nedenle yorumlarınızı şu nedenden dolayı asusu seçmelisin yada şundan dolayı huawei yi seçmelisin tarzından yazarsanız herkes için daha iyi olacağı kanaatindeyim

Yüklüyor...
16/10/2018 - 01:22