Telefon Tavsiyesi ASUS ZENFONE 3

Sponsorlu Bağlantılar

bu_rock_03

Üye
    Konu Sahibi
ASUS ZENFONE 3
Selam arkadaşlar 1400 lira gibi bir bütcem var oyun performans kamera vede yeni güncel bi telefon istiyorum asus zenfone 3 bu fiyata yakın mı çıkar ve zenfone 3 3 gb ve 4gb 2 modeli var dimi sizce alınırmı tasarım ve kamera konusundada kendini epeyi geliştirmiş asus düşüncelerinizi merak ediyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3 Çıktımı Çıkacakmı? En Son Servis Konusunda Bayaği Bir Sıkıntılıydı Bilmiyorum Uzak Durulmalı Bence

byAndroid

byAndroid

Üye
Zenfone serisi almam. Bilmiyorum onunda bazı telefonları sorunlu oluyor. Güncelleme de sıkıntı zaten vermiyorlar. Millet baya bekliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zenfone serisi almam. Bilmiyorum onunda bazı telefonları sorunlu oluyor. Güncelleme de sıkıntı zaten vermiyorlar. Millet baya bekliyor
Valla Özellikle Zenfone 6 da SIM Okumama Hatası Çoğunda Var Yani Aradan 6 Ay Geçiyor OTo Başlıyor Çözümüde Yok Servisi Yapamıyor Bile Bİşeyler Buldular Galiba 3.Part Uygulama Modlar Vs İle Ama Ne aFayda

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla Özellikle Zenfone 6 da SIM Okumama Hatası Çoğunda Var Yani Aradan 6 Ay Geçiyor OTo Başlıyor Çözümüde Yok Servisi Yapamıyor Bile Bİşeyler Buldular Galiba 3.Part Uygulama Modlar Vs İle Ama Ne aFayda
Oto ne hocam. Evde de bi tane zenfone 6 var da hiç beğenmiyorum valla cihazı ne güncelleme gelir ne başka bişey. Anca Asus kendi uygulamalarına update gönderip duruyor. Kamera o güncellemelerle iyileşti ama hala çöp
. Birde ekran da baya ölü piksel var garantiye göndersek yeni seri den cihaz verirler mi acaba laser serisi falan. Yoksa ekranı mi değiştirirler. Yedek parçası var mıdır acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oto ne hocam. Evde de bi tane zenfone 6 var da hiç beğenmiyorum valla cihazı ne güncelleme gelir ne başka bişey. Anca Asus kendi uygulamalarına update gönderip duruyor. Kamera o güncellemelerle iyileşti ama hala çöp
Yani Kronik Sorun.Neredeyse 10 6 Dan Birisinde SIM Okumama Hatası Alınıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
. Birde ekran da baya ölü piksel var garantiye göndersek yeni seri den cihaz verirler mi acaba laser serisi falan. Yoksa ekranı mi değiştirirler. Yedek parçası var mıdır acaba. Bizim sim de sıkıntı yok. Okuyor
Yani Kronik Sorun.Neredeyse 10 6 Dan Birisinde SIM Okumama Hatası Alınıyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
. Birde ekran da baya ölü piksel var garantiye göndersek yeni seri den cihaz verirler mi acaba laser serisi falan. Yoksa ekranı mi değiştirirler. Yedek parçası var mıdır acaba. Bizim sim de sıkıntı yok. Okuyor
Ölü Pixselde 3 4 Taneden Fazla İse Değiştirirler Yoksa Ellemezler.Bu Yüzden İlk Aldığınızda Dikkat Etmek Gerek

byAndroid

byAndroid

Üye
Fazla olması lazım. İlk alındığında yoktu. Sonradan oluştu.

bu_rock_03

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız icin teşekkürler

Üst Alt