Haber Asus Zenfone 2 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
Fiyata bizim ülke gözüyle bakmayın. Ben orada donanımı kast ettim.
Fiyat heryerde daha pahalı bizim ülkemizde çok pahalı ama donanim olarak bunu parçalar zaten büyük ihtimal :)

0MG90

0MG90

Üye
Hiç değilse bükülmüyor. Ör: iPhone 6 vs. HTC One M8

lazye

lazye

Üye
Sağlamlıkta lafım yok ama htc doğru yolda değil ...

0MG90

0MG90

Üye
Uzatmaya gerek yok. Adamlar kar yaptığını açıkladı.

KayraBey

KayraBey

Üye
Bildiğin sıradan telefonu 2.600 liraya satarsan elbet kâr açıklarsın ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Asus, Intel işlemcileri harika optimize ediyor. Benim bu telefondaki tek çekimler ZenUI olacak. Onun dışında mevcut fiyat politikası devam ederse ülkemizde de bu cihazın 1000-1200 bandında satışa çıkacağını tahmin ediyorum. Bu fiyatla bı cihaz da çok iyi satış yapar. Çünkü ülkemizde Asus markası da önemli derecede sempatiye sahip.

Ayrıca Salı günü Lenovo’nun Türkiye lansmanı var ve yılın üçüncü çeyreğinden itibaren Lenovo akıllı telefonları da resmi olarak satışa çıkıyor. Özellikle CES 2015'te duyurulan P90 da pazarda önemli bir yere gelecektir.

Kısaca bu yıl Android pazarında Samsung, HTC, LG ve Sony çok zorlanacaklar.

• Beğen
Tepkiler: Dede, lazye ve Nextman
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hiç değilse bükülmüyor. Ör: iPhone 6 vs. HTC One M8
iPhone 6 değil , iPhone 6 Plus büküldü. Bunu her zaman diyorum , bir daha diyeceğim. Bugüne kadar bükülen 9 adet iPhone 6 Plus sahibine yeni telefon verildi. Yapılan testlerde de sanıldığının aksine iPhone 6 Plus'ı bükmek için iPhone 6'dan daha fazla güç uygulamak gerekiyor. Ayrıca bir insan neden bir telefonu bükmek istesin ki ? Sanki gündelik hayatta her gün telefon büküyoruz. Düşme olsa neyse de biz bükücü değiliz...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iPhone 6 değil , iPhone 6 Plus büküldü. Bunu her zaman diyorum , bir daha diyeceğim. Bugüne kadar bükülen 9 adet iPhone 6 Plus sahibine yeni telefon verildi. Yapılan testlerde de sanıldığının aksine iPhone 6 Plus'ı bükmek için iPhone 6'dan daha fazla güç uygulamak gerekiyor. Ayrıca bir insan neden bir telefonu bükmek istesin ki ? Sanki gündelik hayatta her gün telefon büküyoruz. Düşme olsa neyse de biz bükücü değiliz...
Cem yılmaz'ın dediği yer var ya oraya koyduğun zamanda oluyor ... Cebinde duran aygıt :D ama telefon değiştirme hizmetini seviyorum Apple'ın :alkis

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Cem yılmaz'ın dediği yer var ya oraya koyduğun zamanda oluyor ... Cebinde duran aygıt :D ama telefon değiştirme hizmetini seviyorum Apple'ın :alkis
Kaliteli hizmet veriyorlar. Marka prestijini çok önemsiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Benim bildiğim Türkiye'de sadece 2 gb ramlik modeli satışa çıkarılacakmış. Neyse şimdiden #rezerved

lazye

lazye

Üye

Üst Alt