ASUS Zenfone 2 incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
ASUS Zenfone 2 incelemesi
ni izlediniz mi ? Açıkçası benim hoşuma gitti. Gayet de güzel yapmışlar. Umarım fiyatı da 1000 küsür lira kadar olur. Türkiye'de çok satacaklarını hatta LG G2'nin F/P oranını geçeceklerini düşünüyorum.

Baydırman

Baydırman

Moderator
#rezerved

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Zenfone 6 ya baktım dün gerçekten bu kadar rezalet bir telefon görmedim. Kalitesiz bir plastik var. Zenfone 2 yi bilmem ama şuanki Zenfone lar oyuncaktan farksız.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 6 ya baktım dün gerçekten bu kadar rezalet bir telefon görmedim. Kalitesiz bir plastik var. Zenfone 2 yi bilmem ama şuanki Zenfone lar oyuncaktan farksız.
Videosunda özellikle kasasını övdü , çok sağlam dedi :bigstar:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Zenfone 6 değil , 2'den bahsediyorum.
Beni alıntılayınca 6 dan bahsediyorsun sandım. :D ben lansman videosunu izledim youtubedan baya acemice yapmışlar. Bir samsung ve apple gibi değil ama baya bir kafa tutuyoruz diyor adamın anlattıklarından. :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Beni alıntılayınca 6 dan bahsediyorsun sandım. :D ben lansman videosunu izledim youtubedan baya acemice yapmışlar. Bir samsung ve apple gibi değil ama baya bir kafa tutuyoruz diyor adamın anlattıklarından. :D
Kamerası çok fonksiyonel olmuş bence. Kısa bir tanıtım videosu var. Bakmanı tavsiye ederim.

Invoke

Invoke

Üye
6'yı görmedim de 5'i biliyorum. Gayet iyi. Kalitesiz plastiği falan karıştırmanın anlamanı yok. M8 kasası mı bekliyorsunuz? Cihaz 1000 lira bile değil. Tertemiz, F/P olarak gayet iyiler.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nasıl anlamı yok! M8 kasası bekleyen yok G3 kasası neden olmasın? G3 plastik ve gayet kaliteli veya bir note 4 gibi dokulu plastik neden olmasın? Tamam Z6 f/p ürünü ama Znfne2 de böyle gelirse bu malzemeyle kasa malzemesinden sinifta kalir. Malum malzeme kalitesine bir ton bilmiş eleştirmesini iyi biliyor(!)

Invoke

Invoke

Üye
6, 5'den çok mu farklı ?

Baydırman

Baydırman

Moderator
ben beğendim 6 yı

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl anlamı yok! M8 kasası bekleyen yok G3 kasası neden olmasın? G3 plastik ve gayet kaliteli veya bir note 4 gibi dokulu plastik neden olmasın? Tamam Z6 f/p ürünü ama Znfne2 de böyle gelirse bu malzemeyle kasa malzemesinden sinifta kalir. Malum malzeme kalitesine bir ton bilmiş eleştirmesini iyi biliyor(!)
Videoda Zenfone 2'nin kasasının kalitesini M8'e benzettiler.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
SHS

SHS

Üye
Gereksizlerde konu :hmmm

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
#rezerve mizi alalım. Tam da telefon alacağım tarihe denk geliyor discovery elite düşünüyordum ama caydım bunu alacağım.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt