ASUS ROG Swift PG278Q Üst Düzey Oyuncu Monitörünü Tanıttı

 • 24 Ağustos 2014
 • 288 Okunma
 • 1 Cevap

 1. ASUS, ROG Swift PG278Q 27-inç oyuncu monitörünü düzenlenen özel bir etkinlikle tanıttı. ASUS ve NVIDIA’nın SALT Galata’da düzenlediği etkinlikte tanıtılan monitör, içerisinde NVIDIA’nın oyunculara yönelik geliştirdiği G-SYNC teknolojisini de barındırıyor.
  Etkinlikte ASUS Türkiye’den İş Geliştirme Müdürü Erkan GENÇ ve NVIDIA EMEAI GeForce ve Tüketici Ürünleri’nden sorumlu Halkla İlişkiler Müdürü Benjamin BERRAONDO, ROG Swift PG278Q ve G-SYNC teknolojisi hakkında bilgiler verdiler.

  NVIDIA® G-SYNC™ görüntü teknolojisi, monitörün tazeleme oranını, grafik işlemci ünitesiyle (GPU) senkronize eder. Bu sayede ekran yırtılması, takılmalar ve gecikmeler yaşanmadan, en akıcı oyun tecrübesini sunar. G-SYNC™ teknolojisi, nesnelerin daha keskin, daha canlı ve oyun sırasında daha akıcı görünmesini sağlar

  ASUS ROG Swift PG278Q 27-inç oyuncu monitörünü tanıttı. Swift PG278Q, WQHD (2560 x 1440) çözünürlük, hızlı 144Hz tazeleme oranı, 1ms tepki süresi ve birçok ergonomic ayarlama imkanı sunuyor. ROG Swift aynı zamanda en iyi oyun tecrübesini sunmak için ASUS’a özel GamePlus, Tazeleme Oranı Turbo tuşu ve NVIDIA® G-SYNC™ teknolojilerini barındırıyor. PG278Q, doğal WQHD çıkışı için DisplayPort 1.2, çift USB 3.0 girişi, VESA duvar adaptörü uyumluluğu, yükseklik ayarı, çevirme, aşağı-yukarı eğme ve dikey döndürme gibi birçok ergonomik ayarı oyunculara sunuyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: teknolojibaronu
  Bilişim Profesörü bunu beğendi.
 2. 1 ms olması aslında çok önemli değil tabi bizim gibiler için. Yoksa profesyonel bir oyuncu değilseniz 5 ms ile 1 ms arasındaki farkı ayırt etmeniz çok zor. Ayrıca 144 Hz olması iyiymiş. 60 Hz monitörlerde yüksek seviyedeki ekran kartları oyunlarda kırılmalar yapabiliyor.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 14:41