Asus recovery hatası

Sponsorlu Bağlantılar

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
Asus recovery hatası
Beyler bayanlar selamlar,
Dün bilgisayarda oyun oynarken bi anda yeniden başladı ve yapılandırılıyor %15 de kaldı. 2 saat filan durunca bende kapattım tekrar açtım %100 oldu geri alınıyor dedi 2-3 saat de öyle gene kapattım açınca bilgisayar açılmıyordu asus yazısı çıkıyor ancak windows açılmıyodu f9 yaptım recovery menüsünden sistemi geri yüklemeye girdim 4 saate yakın yüklemeye çalıştı gene olmayınca gene kapattım.Şimdi recovery menüsüne girmek istiyorum ancak ekran siyah oluyor kalıyor f8 yapıyorum otomatik onarma diyor gene siyah ekran oluyor.Beyler bana format demeyinde yardım edin bi. Önceden de başıma gelmişti format atmadan çözmüştüm olayı. N55jv bilgisayarım. Aslında ben güvenli modu açabilsem halledecem de güvenli modda açılmıyor. Anlamadım ben bu işi f8 güvenli mod dediler ama basıyorum olmuyor otomatik onarım... Biostan filan yapılabilecek bişeyler var mı. Bilgisayar lazım acilen salıya ödevi yapıcam da. Yardım edin lütfen
Şimdiden teşekkürler :)

mabdussamed

mabdussamed

Üye
güvenli moda girmek için için boot ekranında f8 veya f5 e bas.bu arada klavyen usb ise sorun çıkarabilir.klavyen ps2 olmasına rağmen güvenli moda giremezsen ve bios ayarlarında da sorun yoksa kurulu işletim sistemin göçmüştür :D

WhiteBubbles

Üye
Kardeşim AI Recovery ile önceden CD lere yedek aldınmı ben de 3 CD idi.O varsa hallederiz.

Üst Alt