Asus Fonepad Mı Dark Evopad Mı?

 • 13 Ekim 2013
 • 705 Okunma
 • 3 Cevap

 1. güzel görünüyor
   
 2. Bu gece teknosa.comda gezerken asus foneped tabletin fiyatı 26 tl yazıyordu bende üç adet sipariş verip kartla ödedim sabaha doğru tabletin fiyatını tekrar 699 tl ye çekmişler daha sonra da kaldırmışlar şimdi gözükmüyor. Teknosa hesabımdan baktığımda ilk olarak ürününüz paketlendi yazıyordu şimdi ise ürününüz yola çıkmıştır yazıyor tam emin değilim teknosa nasıl böyle hata yapar acaba ürünleri yollarlarmı ben şansımı denedim böyle bir fırsat çıkınca ama pek ümidim yok
  ---
  Biraz önce teknosayı aradım ürünler üç iş günü içinde elimde olscakmış. Enteresan bi durum
  ---
  evet teknosa dan ürünler geldi faturada 26 tl olarak adıma kesildi
  ---
  teknosa müşteri hizmetleri dün akşam beni aradı aynen aktarıyorum ;

  TEKNOSA MÜŞTERİ HİZ.: teknosa.com yapılan bir hata yüzünden 699 tl lik tablet 26 tl satışa açılmış ve sizin tarafınızdan 3 adet sipariş verilmiş dedi ve teknosa müşteri memnuniyeti adına yapılan bu hata size yansıtılmayacak ürünleriniz sizin tarafınıza yollanacaktır diye ekledi.

  şunuda eklemek istiyorum şikayetvar.com teknosa adına bir dünya şikayet okudum geçenlerde teknosadan casper marka tablet aldım bizzat mağazadan aldım 1 günlük kullanımdan sonra beğenmedim mağazaya gittim açıkladım tablet performansından mennun kalmadım diyerek iade etmek istedim ikiletmeden tabledi geri aldılar yalnız para iadesi yapmıyorlar iade çeki kestiler.
  ---
  Suan taletten yaziyorum mukemmel bi alet
   
  Son düzenleme: 26 Ekim 2013
  kedi006 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 07:32