Asus Fonepad Mı Dark Evopad Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Asus Fonepad Mı Dark Evopad Mı?

Hangisi? Başka önerdiğiniz? 700 TL'den aşağı?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
bence her türlü asus

buda 3g siz olan 350 tl

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
güzel görünüyor

ortioktay

ortioktay

Üye
Bu gece teknosa.comda gezerken asus foneped tabletin fiyatı 26 tl yazıyordu bende üç adet sipariş verip kartla ödedim sabaha doğru tabletin fiyatını tekrar 699 tl ye çekmişler daha sonra da kaldırmışlar şimdi gözükmüyor. Teknosa hesabımdan baktığımda ilk olarak ürününüz paketlendi yazıyordu şimdi ise ürününüz yola çıkmıştır yazıyor tam emin değilim teknosa nasıl böyle hata yapar acaba ürünleri yollarlarmı ben şansımı denedim böyle bir fırsat çıkınca ama pek ümidim yokBiraz önce teknosayı aradım ürünler üç iş günü içinde elimde olscakmış. Enteresan bi durumevet teknosa dan ürünler geldi faturada 26 tl olarak adıma kesilditeknosa müşteri hizmetleri dün akşam beni aradı aynen aktarıyorum ;

TEKNOSA MÜŞTERİ HİZ.: teknosa.com yapılan bir hata yüzünden 699 tl lik tablet 26 tl satışa açılmış ve sizin tarafınızdan 3 adet sipariş verilmiş dedi ve teknosa müşteri memnuniyeti adına yapılan bu hata size yansıtılmayacak ürünleriniz sizin tarafınıza yollanacaktır diye ekledi.

şunuda eklemek istiyorum şikayetvar.com teknosa adına bir dünya şikayet okudum geçenlerde teknosadan casper marka tablet aldım bizzat mağazadan aldım 1 günlük kullanımdan sonra beğenmedim mağazaya gittim açıkladım tablet performansından mennun kalmadım diyerek iade etmek istedim ikiletmeden tabledi geri aldılar yalnız para iadesi yapmıyorlar iade çeki kestiler.Suan taletten yaziyorum mukemmel bi alet

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kedi006

Üst Alt