Asus Camo Edition Bir Kulaklıktan Daha Fazlası...

Sponsorlu Bağlantılar

turan3068

turan3068

Üye
    Konu Sahibi
Asus Camo Edition Bir Kulaklıktan Daha Fazlası...
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce elime ulaşan Asus Echelon Camo Edition kukalığını inceleme imkanım oldu.Bende incelemelerim sonucunda Sizlere kulaklık ile izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım.

Malzeme Kalitesi
Ürünün malzeme kalitesine gelecek olursak hoparlör kısımları ser plastikten yapılmış.Gayet sağlam duruyor,zorla kırmaya çalışmazsanız birşey olmaz 2,5 metre uzunluğundaki kablo ise dokununca ele güzel bir his veriyor.2,5 metre gibi baya uzun bir kablo sayesinde televizyonunu monitör olarak kullanan oyuncular için uzakta olmalarına rağmen rahat bir şekilde oynamalarına izin veriyor.Kulağı tamamen saran yumuşak kısımlar sayesinde uzun süreli kullanımlarda kulakları sıkmıyor.Önemli bir detay ise 3.5 mm’lik jak kısmının altın kaplama olması ses iletimine çok büyük bir fayda sağlıyor.

Ses Kalitesi
Bir kulaklık için en önemli bölüme geldik şimdi.Oyuncular için tasarlanan bu kulaklık ses kalitesi ile sizi kendine hayran bırakacaktır.Oyun oynarken sesleri tam olarak doğru algılamanızı sağlarken ve tüm bu sesleri bozulmadan kaliteli bir şekilde Sizlere sunması eşsiz bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Oyun Deneyimi
Call of Duty,Battlefield ve Crysis tarzı fps oyunlarındaki ses kalitesini incelediğimde beklediğim gibi mükemmel bir ses kalitesiyle karşılaştım.Kulağı tam saran kulaklığı ve yumuşak süngerleri ile kulağı sıkmazken sesleri tam ve net bizlere ulaştırıyor.gürültülü ortamlarda dışarıdan gelen sesleri büyük oranda kesmesi sayesinde oyunlara tam adapte olmanızı sağlıyor.

Android Oyun Deneyimi
Android ve ios platformunun gelişmesi ile oyun piyasasında çok büyük hareketler meydana geldi.Bende Asus Echelon Edition kukalığını Htc One’a takıp Dead Trigger,Asphalt 8 ve Blood&Glory oyunlarındaki ses kalitesini test ettim.Bilgisayar oyunlarında olduğu gibi burada da ses kalitesiyle oyun deneyiminizi daha kaliteli yapıyor.Kulaklığı sürekli yanınızda taşıyamayabilirsiniz fakat mobil oyunlarındaki oyunların tutkunuysanız evinizde de bu kulaklıklaoyun deneyiminizin kalitesini arttırabilirsiniz.Özellikle Dead Trigger da silah seslerini ve ortam seslerini çok net bir şekilde alabildim.Mobil oyunlardaki ses kalitesiyle bir bilgisayar oyunu deneyimi yaşadım diyebilirim.

Genel Sonuç
Piyasada 230 lira civarında satılan Asus Echelon Camo Edition oyun ve müzik tutkunlarına hitap eden bir kulaklık.Rahat ve ergonomik tasarımının yanında performans olarak üst düzey bir kullanım vaadediyor.Sizde henüz bir kulaklık almamışsanız ve oyun müzik tutkunu biriyseniz denemenizi öneriyorum.