asus bilgisayarı olan bir bakabilir mi yada pc si olan herkes

• 21 Eylül 2012
  • 4022 Okunma
  • 54 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aygıt yöneticisine girdiğimde ağ bağdastirıcilari sekmesınde 4 aygıt var sizde de öyle mi lütfen bir bakin ona göre sorum var

Yazan: Nedensiz-Sebebsiz
  2. Bendede asus varda asus ne alaka ? :d

3. Birden çok gözükebilir.bu normal yani.neyle alakası var bilmiyorum ama bende de birden çok oluyo

4. peki o aygıtların isimleri neler yazar misiniz 2 bluetoot var 1 tane aut diye başlayan diğeri realtek

- - - Eklendi - - -

yani şuna geleceğim benim pc etraftaki wireless görmüyor hiçbirini.. Kablosuz geçici ağ bile kuramiyorum sebebi ne

- - - Eklendi - - -

sorunları tarat diyorum kablosuz ağ bağdastiricisi sürücüsü hatası olabilir diyor ama aygıt yöneticisine bakıyorum ağ bağdastirıci sekmesindeki 4 aygıt da çalışıyor ama birseyler eksik ama ne bulamadım

5. 1.atheros ar9002-1ng wireless network adapter
    2.microsoft sanal wifi bağdaştırıcı
    3.realtek PCIe family contreller.
    ??????
    senin ne sormak istediğini anlamdım ben :hmmm

- - - Eklendi - - -

gerekli driver yüklü mü peki :hmmm

6. aygıt yöneticisine giriyorum orada ağ bağdastirıcisi sekmesi var oraya girince 4 tane driver çıkıyor hepsi de çalışıyor

- - - Eklendi - - -

ama etraftati wireless lari görmüyor pc ha söyle bir sorun da var, hani karşılıklı 2 pc de oyun oynamak istersin ya geçici ağ kurarsin iste o kurma butonu da yok bende yani kablosuz özelliği kullanamiyorum hiç

7. driverların isimlerini yazsana bi oradakilerin.

8. pc deki wireless düğmesi de açık yani etkin durumda ama pc görmüyor wireless lari

- - - Eklendi - - -

yazıyorum hemen

- - - Eklendi - - -

atheros AR9002WB-1 NG wireless network adaptör

- - - Eklendi - - -

bluetooth device

- - - Eklendi - - -

yine bluetooth device

9. pc nin modeli nedir peki?

10. realtek pcıe gbe family çontroller

- - - Eklendi - - -

asus k53sv-sx581r

11. 32 bit mi 64 bit mi?

12. 64 bit kardeşim

13. tamam.son olarak: son zamanlarda windows hiç güncelleştirme yaptı mı peki?

14. yapalı epey oluyor güncelleştirme ama 3 gün öncesine kadar wireless lari görüyordu yani son 3 gün içinde güncelleştirme yapmadı,

- - - Eklendi - - -

8 gün önce güncelleştirme yapmışim, ama 3 gün öncesine kadar wireless görüyordu

15. denetim masası-ağ ve internet-ağ bağlantıları yapar mısın ona göre çözüm önericem sana.

- - - Eklendi - - -

kaç tane bağlantı olduğunu yaz.

16. denetim masası-ağ ve internet sekmesine girdim hemen sağ tarafta ağ ve paylaşım merkezi var ev grubu ve internet seçenekleri var hangisine gireyim

17. solda yazan bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin seçeneğine.

18. girdim, burada ev veya iş ortak(geçerli profil) var...

- - - Eklendi - - -

pardon pardon simdi dediğin yere girdim 3 tane var

- - - Eklendi - - -

bunlar bluetooth ağ bağlantısı 2... Kablosuz ağ bağlantısı.. Yerel ağ bağlantısı var

19. o zaman yanlış driver yüklüdür sende buraya bir göz at bence.

20. kablosuz ağ bağlantısı yeşil yanıyor diğerleri kırmızı çarpı işareti var

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 22:03