Assassin’s Creed Rogue Geliyor

 • 21 Ağustos 2014
 • 770 Okunma
 • 1 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Ubisoft Assassin’s Creed Rogue’un Microsoft Xbox 360 ve PlayStation 3 oyun konsolları için geliştirilmekte olduğunu ve tüm dünyada 11 Kasım’da piyasaya çıkacağını duyurdu.

  Assassin’s Creed Rogue, Ubisoft’un Singapur, Montreal, Quebec, Chengdu, Milan ve Bükreş stüdyolarının da desteğiyle Ubisoft Sofya tarafından geliştiriliyor. 18. yüzyılın ortasında Yedi Yıl Savaşları sırasında geçen Assassin’s Creed Rogue oyunculara donmuş Kuzey Atlantik, Appalachian River Valley ve New York gibi Kuzey Amerika’daki bölgeleri keşfetme imkanı verecek. Assassin’s Creed Rogue’da oyuncular Assassin’s Creed evrenini bir Tapınakçının gözlerinden keşfedecekler. Shay Patrick Cormac rolündeki oyuncular kardeşliğin ihanetine uğrayacak ve bir Suikastçi avcısına dönüşecekler.

  Önceki Assassin’s Creed oyunlarının başarılı deniz bileşenleri Assassin’s Creed Rogue’da daha da geliştirildi. Oyun ayrıca oyunculara Suikastçileri öldürmek için hem karada, hem de denizde kullanabilecekleri yeni silahlar ve Morrigan isminde yeni bir gemi de verecek.

  “Bu yıl Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarında yeni bir Assassin’s Creed oyunu oynamak isteyen birçok hayranımız olduğunu biliyoruz,” diyor Ubisoft Sofya oyun direktörü Martin Capel. “Assassin’s Creed Rogue, Assassin’s Creed III ve Assassin’s Creed IV Black Flag ile başlayan Kuzey Amerika hikayesini tamamlıyor ve önceki nesil konsol sahiplerine Tapınakçı rolünde oynamak gibi talep edilen özellikleri özel olarak tecrübe etme imkanı veriyor.”
   


  Yazan: teknolojibaronu
  iPhone ile gönderdi
 2. Trailer çok hoşuma gitmişti. Ama bir assassin hayranı olarak sevdiğim tarafa saldırmak oyundan zevk almamı önler gibi..
   
  B.A.R.O.N bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 20:30