Assassin’s Creed: Rebellion v1.0.0

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Assassin’s Creed: Rebellion v1.0.0
Assassin’s Creed: Rebellion v1.0.0 Ubisoft tarafından geliştirilen dünyaca ünlü Assassin’s Creed oyun serisinin mobil cihazlar için uyarlanmış bir halidir. Henüz yeni geliştirildiği için oyunda ufak tefek hatalar bulunabilir. Ama mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Spoilera basıyorum açılmıyor. Düzeltir misin?

kralberk13

kralberk13

Üye
sorun yok indiriyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mobilden spoilera basıyorum açmıyor. Neyse sonra pc den denerim.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
:rica:
Linkte ve spoiler bağlantısında bir sıkıntı görünmüyor kontrol ettim.
Kullandığınız tarayıcı kaynaklı olabilir sorun :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
:rica:
Linkte ve spoiler bağlantısında bir sıkıntı görünmüyor kontrol ettim.
Kullandığınız tarayıcı kaynaklı olabilir sorun :)
Pc den indirdim teşekkür ederim. Oyunu siz yüklüyorsanız başka siteye yüklerseniz daha güzel olur. Başka sitedeki linkleri kullanıyorsanızda androidoyunclub ın linklerini kullanabilirsiniz. Onların indirmeleri daha hızlı.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Pc den indirdim teşekkür ederim. Oyunu siz yüklüyorsanız başka siteye yüklerseniz daha güzel olur. Başka sitedeki linkleri kullanıyorsanızda androidoyunclub ın linklerini kullanabilirsiniz. Onların indirmeleri daha hızlı.
Linkleri kendim upload etmiyorum. Dropapk dailyupload ve suprefiles en hızlı ve sorunsuz indirme yapılabilen upload siteleri olduğu için genelde bulduğum linkler arasından bu üç siteyi ekliyorum en sorunsuz kullanım için.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Cloud malide gayet kullanışlı bir upload sitesi. Dropapk'ya üye olmadan yüksek hızda dosya indirilmiyor. 20 kb/sn ile indirdim dosyayı.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt