Asphalt 8 Coins hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 8 Coins hilesi
Arkadaşlar A wp 8.1 için coins hilesini açsphalt 8ıklıyorum ilk önce elimizde bulunması gerekenler W8.1 pc , Cheat Engine ve İnternet , ilk önce asphalt 8'i w8.1 bilgisayarımıza indiriyoruz (Windows 8 de olur) sonra oyuna girip bir offline yani diğer oyuncuların olmadığı bir etkinliğe girip sonuncu oluyoruz bize verilen o en üstteki yarışa giriş parasını buluyoruz bi kenara yazın onu , sonra etkinliğe tekrar giriyoruz yarış başlar başlamaz cheat engine'ı açıp asphalt 8 i seçiyoruz ve hex yazan yere aldığımız para kısmını yazıyoruz ve new scan First scan yapıyoruz , yarışta finish çizgisine yaklaştığımızda ( sonuncu olmanız lazım ) cheat engine de bulunan sonuçların tamamını seçiyoruz (ctrl + a ile seçiyoruz) ve kırmızı ok tuşu ile alta geçiriyoruz. Alt tarafa geçirdikten sonra yine hepsini seçip value değerini 800000000 olarak giriyoruz ( daha fazla girmeyin yani 999999999 gibi değerler girmeyin paranız eksiye düşebilir ben 800000000 giriyorum sorun olmuyor) ve tamam diyip oyuna girip yarışı sonuncu olarak bitiriyoruz ve hile tamamdır :) Bu bende oldu sizde de %98 olur yapamayanlar pmden yani özel mesajdan iletişime geçebilirler , bilenler olabilir bilmeyenler için paylaşayım dedim..
Arkadaşlar unutmuşum bunu yaptıktan sonra Facebook a giriş yapıyoruz yerel veriyi kullan diyoruz (cloud verisini değil) sonra telefona geçip yine aynı Facebook hesabına giriş yapıp cloud verisini kullan diyip hileyi telefona aktarıyoruz ama aynı wifi ağına bağlı olun bazı kişiler aynı wifi ağı olmadığında hilenin çalışmadığını söyledi , tekrar saygılar..
Arkadaşlar yine bişey unuttum :D hileyi yapmadan önce Facebook hesabınıza girerseniz cloud verisini yükle derseniz oyundan ve hileyi öyle yaparsanız eski yarışlarınız başarılarınız gitmemiş olur.. Eğer böyle yapınca telefona cloud verisi kullan seçeneği gelmezse Facebook hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriniz

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Saol konu için ;)

mertyegin57

mertyegin57

Üye
Gerçekten Oluo Harika

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
w.xp bilgisayarda oluyormu bu uygulama yada hile?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
w.xp bilgisayarda oluyormu bu uygulama yada hile?

Maalesef hocam yakınınızdaki bi kafeye gidin yarım saatlik bir hesap açtırın win8.1 pcde iki dakikada dediklerimi rahatça yaparsınız :) veyahut win8.1 pcsi olan arkadaşınız varsa rica edin

• Beğen
Tepkiler: infazcı
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
sanırım bu da kapatılmış...

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Yenisini buluruz :) Ama yarışın online değilde offline olduğuna (esc ye basınca diğer yarışçıların da durduğuna) emin olun..
Evet denedim value kısmını değiştirince oyundan atıyor ya da resume tuşu kullanılmaz oluyor

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Evet denedim value kısmını değiştirince oyundan atıyor ya da resume tuşu kullanılmaz oluyor
bununla ilgili bir facebook hesabı oluşturucam oraya girince benim kariyerden devam edeceksiniz maalesef ama altınınz dolu ve arabalar açılmış olacak istek olursa yaparım :D

EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
Abi Şu Muhabbeti Fotoğrafla destekle 3 gündür uğraşıyorum olmuyor daha cheat engine ile parayı bile yükseltemedim

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Abi Şu Muhabbeti Fotoğrafla destekle 3 gündür uğraşıyorum olmuyor daha cheat engine ile parayı bile yükseltemedim

Abim son güncellemeyle olayı bitirdiler ben size yeni bir face hesabı açacağım yani deneyeceğim banlanmazsa hesap eğer o hesabı paylaşacağım ve onunla giriş yaparsınız oyuna

• Beğen
Tepkiler: EgeOgmen

Üst Alt