Asphalt 7: Heat v1.0.6

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
Ozaman mali400 gardas bi verin haydi s2 de RootsuZ çalışan asphalt 7linki ya
kusura bakma 1 gündür internet kesilip gidiyor ondan mesaj yazamadım :)
aşağıdaki linklerden apk sd dosyasını ve obb patch indir
apk:
olmazsa bu apk'yi dene:
sd:
obb patch:
talimatlar
1.) lik önce oyunun apksini yükle oyunu aç sd dosyası yükleme penceresi geldiğinde kapa oyunu
2.)sonra indirdiğin "com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM klasörü ile birlikte sdcard/Android/Obb kopyala değiştirilsin mi diye bir soru gelirse evet de :D
3.sd dosya yükleme tamamlandıktan sonra "patch.1051.com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM.obb" dosyasını oyunun ana klasörüne at
4.son olarak bir kereye mahsus oyunu internet ile çalıştır :D

custave

custave

Üye
apk:
olmazsa bu apk'yi dene:
sd:
obb patch:
talimatlar
1.) lik önce oyunun apksini yükle oyunu aç sd dosyası yükleme penceresi geldiğinde kapa oyunu
2.)sonra indirdiğin "com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM klasörü ile birlikte sdcard/Android/Obb kopyala değiştirilsin mi diye bir soru gelirse evet de :D
3.sd dosya yükleme tamamlandıktan sonra "patch.1051.com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM.obb" dosyasını oyunun ana klasörüne at

ıkı adımda oyun hazır s2 ıcın b benden olsun

davaro006

Üye
apk:
olmazsa bu apk'yi dene:
sd:
obb patch:
talimatlar

yaptm dedıgınızı arkadasım tesekkür ederim ugrastıgın icin ama yukledım kurdum attım lısans kontrolden gecti sonra wifi oporuter agı ıle dedım kontrol et basarılı yuklenmıstır dedi tamam deyin oyuna baslayın yazdı tamam dıyorum loadıng cıkıyor ordan sonrada oyundan atıyor :S nese sagolun

cagaoloz

cagaoloz

Üye

Asphalt 7: Heat
BİRİNCİ SINIF LINEUP
Efsanevi DeLorean dahil olmak üzere Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi dünyanın en prestijli üreticilerin 60 farklı araba, sürücü.

GLOBE GENELİNDE YARIŞ
Dişli Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio marka yeni parçalar da dahil olmak üzere dünya çapında gerçek şehirler, belirlenen 15 pistlerde yarış
.

DÜNYA CHALLENGE
Tamamen yenilenen çok yerel olarak veya çevrimiçi arkadaşlarınıza 5 kadar almak sağlar. Kim, istatistikleri karşılaştırın başarıları ve meydan okuma rakipleri göstermek sağlayan yeni Asfalt Tracker ile en iyi takip edin. Ayrıca, çöpçatanlık sistemi ile yeni bir online rakipler bulabilirsiniz. Ünlü Asfalt serisinin en yeni, en hızlı, en görsel çarpıcı baskısında ısı hızını haHit uygulama.

BİRİNCİ SINIF LINEUP
Efsanevi DeLorean dahil olmak üzere Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi dünyanın en prestijli üreticilerin 60 farklı araba, sürücü.

GRAFİK
Her araba ve parça cihazınızın sınırlarını ve Retina ekran itmek grafik sayesinde her zamankinden daha güzel.

Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: 3 Haziran 2013)
YENİ SÜPER ARAÇLAR & OLAY ÇEŞİTLERİ

Ne alır var ise - bunu kanıtlamak!
√ Mazda Furai kaçırmayın.
√ Eğer Marussia B2 evcilleştirmek için yapabiliyor musunuz? Gücünü!
√ Yeni Alpine A110-50, klasik bir hız makinede modern bir dönüş! Parça bu arabayı parça kazanmak için her olay yendi!
√ Eğer Plymouth Prowler ve JAGUAR XKR-S Cabrio döndürecek kadar şık mı?
√ düzeyinde kapağı kaldırdı ve yeni sınırlı zamanlı bardak vardır edilmiştir.

Screenshots :

Download : 28Mb APK

OBB v1.0.6 : (670Mb)

APK yükleyin
'Sdcard / Android / Obb /' kopyala 'com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM' klasörü (Önceki bütün obb dosyaları kaldırın)
Oyun (Çalıştır çevrimiçi @ 1.koşu) başlatın

advaldo

Üye
eyv cagoloz calıstı :)

hexiles

Üye
@remember me

rootlu telefonumda titaniumbackup a falan gerek kalmadan kurdum. Telefonum ace 2. Gayet iyi çalışıyor oyun. Hafıza problemini de 8 gb lik hafıza kartını telefon hafızasına dönüştürerek çözdüm. Teşekkürler remember me. Seni unutmayacağım :D

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

kalmeren

Üye
arkadaşlar sd kqrt nasl telefon hqfizasina dönüştürülüyor lütfen yardımcı olun

Shadow1243

Üye
apk:
olmazsa bu apk'yi dene:
sd:
obb patch:
talimatlar

obb patch klasörünü nereye atacağız, oyunun ana klasörü dediğin yer neresi kardeş?

Remember Me

Remember Me

Üye

T X T

Üye
nexus 4 te sorunsuz çalışıyor teşekkürler

sasdncr

Üye
Teşekkürler

emreli01

emreli01

Üye
htc dsr sv var hafıza kartındaki android obb içine attım fakat oyun yinede açılmıyor ne yapmam lazım acil yardım

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Htc one x de sorunsuz tesekkurler

firat996

Üye
Arkadaşlar Telefonum Galaxy S3 Mini ,

Asphalt 7'de oyunu başlattığımda yuvarlak yükleniyor simgesi çıkıyor gidiyorm edebilen çıkıyor gidiyor hep devam ediyor böle oyun açılmıyor .

Asphalt 6'da ise checking license hatası veriyor . Yardım edebilen varsa sevinirim .

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :)

gomancele

gomancele

Üye
ben oyunun pksini attim ama oyuna giriyor sonra tekrtar cıkıyor oyundan telefon rootsuz oyüzden mi bu arada tel note 2 ( mali 400 ) yardimci olursan sevinirim

Üst Alt