Asphalt 5 v1.1.2: Yarış Oyunu [ Bada OS Games - Oyun ]

Sponsorlu Bağlantılar

Ozymandias

Üye
samsung apps te bedava değil 2.40 lira görünüyo indiren upload edebilir mi acep? =)

veperde

Üye
saol

balyozxxx

Üye
arkadaşlar size bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim. şimdi ben bu oyunda tüm bölümlerde birinci oldum ama eleme etablarında araçları saf dışı bırakamıyorum bunu nasıl yapacağız en fazla 3 araba saf dışı kalıyor 5ini birden bırakmam lazım 3 turda yapabilen varsa bunun kısa yolunu banada anlatabilir mi yoksa oyun tıkandı kaldı yeni etablar açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum

sniper_99

sniper_99

Üye
Wave 2de açılır mı??

ekiosi35

Üye
wawe den baska hıc bı telefon acmaz devasa oyunlar bunlar pc oyunları gıbı en kuck oyunu 100mb bızm telefonlar bunu n4h kaldırır babamda var oyunlarıda paralı ayrıca guzel oyunlar bu oyunu zaten kendı ıcınde veırıyor

veritas35

veritas35

Üye
beyler oyun zaten app sitesinde var samsungun...ücretli oyun burdan önce pc.ye indirip telefona atmanıza gerek yok.telefonunuzdan direk cebinize indirin app ile...2.40 ücreti var ona göre...

tehlike724

Üye
biirisi upload etse de 2.40 tl vermesek?

geneluye

geneluye

Üye
av oyunu mu niye öyle yazdın xD

apollonsulo

apollonsulo

Üye
saol

canercambel

Üye
yaw beyler benim Samsun wawe 2 cep telefonum var dosyaları indirdim nereye atacam acill cevap yazın pls:rica:

gokhan_ulas

Üye
verilen linkler hep "samsung apps" oradan indirmesini ebemde biliyor. buraya marifetmiş gibi "samsung apps" linkini neden koyup milleti meşgul ediyorsunuz

lebron_jamess

Üye
Teşekkürler

kral_gs

Üye
parayla aldıktan sonra ne anlamı var..!

kubilay_oral

Üye
Sersör işe yarıyor mu bunda :)

aykut634

Üye
saol