Aşkın tanımı :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dafny

Dafny

Üye
Bu sefer de kedi dedi bu kadar hakarete katlanamicam : ?

pelın_

haha şaka oldugunu bılıyoz allhtan kı eger aşk gercekten oysa buna ınanıyolarsa hayvan olmaya razıyım
çünkü okadar özel ve guzel bışeykı en guzel cvp bu olsa gerek

insanlar aşkı ugruna öluyosa dıycek bişey yok(töre cinayetleri)

• Beğen
Tepkiler: Dafny
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pelin gibi anlayışlı ol biraz feyza.. puuuuu

Dafny

Dafny

Üye
haha şaka oldugunu bılıyoz allhtan kı eger aşk gercekten oysa buna ınanıyolarsa hayvan olmaya razıyım
çünkü okadar özel ve guzel bışeykı en guzel cvp bu olsa gerek

insanlar aşkı ugruna öluyosa dıycek bişey yok(töre cinayetleri)
Aşkın ne olup ne olmadığını anlamak için onu tanımlamak yerine, aşk adı altında neler yaşandığına bakmak gerekir. Herkes farklı yaşar bu duyguyu, herkes ilişkisi içinde farklı şeyler barındırır.
Ammaann boşşşşversene canım yaa kime niye kanıtlayama çalışıyoruz ki :hih:

Dafny

Dafny

Üye
Ben de ciddi değildim zaten:D

pelın_

bılıyorum canım ya:ehe

berkcombil

Üye
Ben her insanın aşık olduğunda aynı hislere kapıldığına inanırım,o aşkı yaşamak ise bambaşka birşeydir çiftten çifte değişir.Aşık olmak onu sürekli görmek istemek,o an ne yaptığını merak etmektir.Onu gördüğünde ise yüreğinin yerinden çıkacak gibi olmasıdır.Onun bir saç teline bile zarar gelse ondan fazla senin canının yanmasıdır aşk.Kısacası kimsenin ne parayla ne de başka değerli birşeyle senden alamayacağı şeyi,sevgini karşılıksız olarak vermektir aşk.

• Beğen
Tepkiler: Dafny

Burak

Üye
aşk ile...

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
Ask bir balondur. Insanoglu bu balonun icini cesitli gaz turevleri ile doldurur. Sonra balonun sekline bakar ve "Aaa! Evet bu olmali. Kesinlikle evet sanirsam!" der.

Neden? Cunku insanoglu tanimsiz birsey komak istemez. Tanimlayamadigindan korkmak ilk insandan beri varolan bir gududur. Korkmamak icin tanimlamak ister. Bu tanimi ise etkilendigi herseyden esinlenerek yapmaga calisir.

Bazi insanlarda ise tanimsiz olan bazi seyler kavramsiz birakilmis, bazi seyler ise tanimsiz deyip gecilmeyerek derin manalarda tanimlanmistir.

Esasinda tanimsiz demekle tanimsiz olani tanimlamis oluyoruz. Ama sadece yuzeysel bir sekilde tanimsiz diyerek yapıyoruz....

greenmile

greenmile

Üye
aşk ilkokulda kalp cızırtısı ortaokulda dudak şıpırtısı lisede yatak üniversitede çocuk zırıltısıdır

• Beğen
Tepkiler: Burak
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
aşkmı sııııhhh :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:D:D

-efşan

-efşan

Üye
Minoo-Mimi :)
Yeterli bi yorum oldu bence.:ehe

minoo

minoo

Üye
Tam mimi yazacaktim ben de :s Cansin sen ya tesekkur ederim ama dinledgm sarkinin da etkisiyle aglatti beni bu yorumun somuru:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...