Aşırı kısa saçı en kısa sürede nasıl uzatabilirim LÜTFEN YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Aşırı kısa saçı en kısa sürede nasıl uzatabilirim LÜTFEN YARDIM
Bugün berbere gittim saçımin ön tarafını hafiften uç kısımlarını al dedim allahtan ki de öyle dedim aşırı derece de kesti berbat etti artık psikolojimi bozdu lütfen yardım edin en kısa sürede bi iki haftada en hızlı nasıl saçı uzata bilirim ortalama bi parmak uzunluğunda uzatmam lazım lütfen yardım edin... :(

byAndroid

byAndroid

Üye
Geçmiş olsun bu duyguyu bilirim :D sarımsaklı şampuanlar saçı hızlı uzatır bilgin olsun başka da beklemekten başka yapacak bişey yok

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hastalandım deyip birkaç hafta uzak kalabilirsin arkadaşlarından :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ergen tribi gibi bir şey bu bende yaşadım ve mesut abinin dediği gibi iki hafta felan gitme okula dicem şimdi şu devirde devamsızlık olmuş 10 gün baya sıkıntı git dostum bir şey olmaz kel kel diye dalga geçerler sende onlarla dalgaya vur aynen felan de kendinle barışık ol bi sıkıntı kalmaz bak

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Ergen tribi gibi bir şey bu bende yaşadım ve mesut abinin dediği gibi iki hafta felan gitme okula dicem şimdi şu devirde devamsızlık olmuş 10 gün baya sıkıntı git dostum bir şey olmaz kel kel diye dalga geçerler sende onlarla dalgaya vur aynen felan de kendinle barışık ol bi sıkıntı kalmaz bak
üni. deyim şuanlik devamsizlik gibi bi sorunum yok çok şükür ama ben aynaya baktıkça bi tuhaf oluyorum :D
Hastalandım deyip birkaç hafta uzak kalabilirsin arkadaşlarından :)
Final haftası başlıyor o sıkıntı :D
Geçmiş olsun bu duyguyu bilirim :D sarımsaklı şampuanlar saçı hızlı uzatır bilgin olsun başka da beklemekten başka yapacak bişey yok
Bemiks isimli B vitamin ampulu ile çam terebenti isimli yağ varmis bu ikisini acaba şampuanima ekleyip kullansam bi faydası olur mu saç dökülmesini önlüyor diye biliyorum kullanan var mi hızlı saç uzaması için

killlerman

Üye
Lisede berber sacimi cok kesti diye bir hafta evden disari adim atmamistim simdi kendim istiyorum kisa sac

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve DeV/AsA
smh60

smh60

Üye
Son durum ne :ehe uzamıştır biraz kafaya takmaya gerek yok 2-3 güne sen de dahil herkes alışıyor zaten

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt