asigsasi abi

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi abi
Aylar önce bıraktığımda forumu sen symbian için paylaşım yapıyordun :ehe geçerken uğradım öyle sen hala symbian için paylaşım yapıyorsun :D Bu nasıl azim abi :alkis:

Nasılsın İsa abi? @asigsasi

@Emrgncy112 Adana'nın bağrından kopmuş Hidayet abim sen nasılsın?

@x-scarface Bulacağum senuuuu :zzz:

• Beğen
Tepkiler: x-scarface, asigsasi ve Emrgncy

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eyvallah Aykut :op:, sen nasılsın cigerim..

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, x-scarface ve asigsasi
x-scarface

x-scarface

Üye
Aha geldim dedeler :icelim:

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, Emrgncy ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
çok şükür iyi diyelim :) sen nasılsın iyisindir inşallh :) paylaşım için tek açıklama symbianı bir eğlence gibi gördüğüm için olabilir. :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, CABBAR, Emrgncy ve 1 kişi daha
x-scarface

x-scarface

Üye
Vayysss.. Nerelerdesin sen kral :D
İşler güçler kral ne yapalım valla seni sormalı nasılsın :) Bir ara buranın şifresini unuttum uğraşmakta istemedim sonra bugün geldi aklıma bir gireyim dedim :D

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
İşler güçler kral ne yapalım valla seni sormalı nasılsın :) Bir ara buranın şifresini unuttum uğraşmakta istemedim sonra bugün geldi aklıma bir gireyim dedim :D
Allah kolaylık versin, arasıra uğra özletme kendini :)

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Aykut :op:, sen nasılsın cigerim..
Şükür Allah'a can abim dün bir uğradım öyle sonra bu sabah aklıma geldiniz hal hatır sorayım dedim :D :op:
Aha geldim dedeler :icelim:
Nerelerdesin la sen :zzz: Gerçi bende yoktum da :p
çok şükür iyi diyelim :) sen nasılsın iyisindir inşallh :) paylaşım için tek açıklama symbianı bir eğlence gibi gördüğüm için olabilir. :)
Allah'a şükür abi yoğunum şu sıralar :) Pek vaktim de yok, olan vakitler de arkadaşlarla falan geçiyor. telefona da uzak kaldım giremiyorum buraya pek. :tebessüm:
Vayysss.. Nerelerdesin sen kral :D
Hesabını dürmek lazım onun Hidayet abi :D
Benim şifreyi biliyordun benim hesaptan girer insan :zzz: MİT'in bile çözemediği şifre hani :p

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Emrgncy

MaxipmaN

Üye
İsa abi symbianın grurudur androide de bekleriz her zaman :)))

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
achambo

achambo

Üye
Cabbar ağa napıyon :sarıl:

ya aras abi özlemişim sizi:op:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

Üst Alt