Aşı olmayan öğretmenlere ve öğrencilere haftada en az 2 kez test !

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Aşı olmayan öğretmenlerden ve öğrencilerden haftada en az 2 kez test yaptırmasını isteyeceğiz.​


Kabine toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Okullarda 6 Eylül'de yüz yüze eğitime başlanması ile birlikte, henüz aşı olmamış öğretmen ve personellerin haftada iki kere test yaptırmasını isteyeceğiz" dedi.​

Aşı olmayan üniversite öğrencilerinden de haftada 2 kez PCR testi istenirken; uçak ve şehirler arası yolculuk, konser, sinema gibi faaliyetler için de zorunlu PCR testi uygulamalarının devreye alınacağı belirtildi.​


Kesin sonuç vermeyen pcr testleri ile toplumu zorunlu aşılamaya sevk ediyorlar.
Bu insanların sağlıklı olduğunu kanıtlaması için haftada en az 2 defa PCR testi zorunlu tutuluyor.
3-4 doz aşı olmayanlarıda aşısız sayıyorlar. Dün bakan 2 doz biontech olanların da 3. dozu olması gerekebileceğini söyledi.
Kaynak:
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı

Benzer Konular

doctorrr
Cevap
0
Görüntüleme
381
doctorrr
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
508
Haydar
Revengeful
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Revengeful
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
514
Haydar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt