Asha 302 ile ilgili bi sorun yardım ederseniz sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar

goekhnannn

Üye
    Konu Sahibi
Asha 302 ile ilgili bi sorun yardım ederseniz sevinirim.
Asha 302 Black kullanıyorum.Telefon 14.92 yazılımında sorunum şu telefon herhangi bişey yaparken whats appta chatleşirken veya işte internetteyken mesjlaşırken falan birden ekran gidiyo telefon kapanmıyo yalnız ekran geliyo sonradan resetler gibi rahatsız ediyo buda başka kimsede yok galiba bi yardımcı olabilirseniz

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Peki chatleşirken kasıyor mu? Kasıyor ise o zaman böyle olması normal...

goekhnannn

Üye
    Konu Sahibi
kasma yok valla

funcey

funcey

Üye
aynı sorun bendede var arkadaşım benimde böyle evet interneti herşeyi çok hızlı menüsü falan kasmıyor hiçbirşekilde ama bide bu sorun olmasa daha iyi çözümünü bilmiyorum ama asha 302 kullanıcılarından çok duyuyorum bunu.

goekhnannn

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bendede var arkadaşım benimde böyle evet interneti herşeyi çok hızlı menüsü falan kasmıyor hiçbirşekilde ama bide bu sorun olmasa daha iyi çözümünü bilmiyorum ama asha 302 kullanıcılarından çok duyuyorum bunu.
Peki sende medya oynatıcısı temasını değiştiren saatli temalar varya onlarda hata veriyomu mesela galaxy s3 temas diyelim ekranda saat gözükmüyo hadi ekrana resim koydum diyelim bu seferde müzik veya video izleyemiyosun medya player oynatıcıı hatalı oluyo

- - - Eklendi - - -

Eski versiyonlarda rastlamıyodum aslında 14.92 de bişey var gibi

funcey

funcey

Üye
aynen öyle temayı yapıyorum ana ekrana geldiğimde siyah oluyo dediğin gibi saat falan gözükmüyor bence de bu son sürüm güncelledikdten sonra oldu benimde zaten çok büyük farklılıklarda gözleyemedim ben güncellemede farklı özellikler yüklenir dedim iyice bozdu teli.

oguzmaxi06

Üye
bendede asha 311 var bendede var ayni sorun

Fps-1

Fps-1

Üye
Tema yuklemıyceksın abi.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Flash lite 3.0 bozulmuş ya da silinmiş sizde

Uhops

Uhops

Üye
Bende 303 kullanıyorum aynısı bendede oluyor. Kapanıyor açılışta pin sormadan tekrar açılıyor. Fakat benimki oyun/uygulama açarken veya oyun/uygulamaya güncelleme yaptığımda oluyor.

Üst Alt