Asha 302 ile ilgili bi sorun yardım ederseniz sevinirim.

 • 6 Nisan 2013
 • 903 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Asha 302 Black kullanıyorum.Telefon 14.92 yazılımında sorunum şu telefon herhangi bişey yaparken whats appta chatleşirken veya işte internetteyken mesjlaşırken falan birden ekran gidiyo telefon kapanmıyo yalnız ekran geliyo sonradan resetler gibi rahatsız ediyo buda başka kimsede yok galiba bi yardımcı olabilirseniz
   


  Yazan: goekhnannn
 2. Peki chatleşirken kasıyor mu? Kasıyor ise o zaman böyle olması normal...
   
 3. kasma yok valla
   
 4. aynı sorun bendede var arkadaşım benimde böyle evet interneti herşeyi çok hızlı menüsü falan kasmıyor hiçbirşekilde ama bide bu sorun olmasa daha iyi çözümünü bilmiyorum ama asha 302 kullanıcılarından çok duyuyorum bunu.
   
 5. Peki sende medya oynatıcısı temasını değiştiren saatli temalar varya onlarda hata veriyomu mesela galaxy s3 temas diyelim ekranda saat gözükmüyo hadi ekrana resim koydum diyelim bu seferde müzik veya video izleyemiyosun medya player oynatıcıı hatalı oluyo

  - - - Eklendi - - -

  Eski versiyonlarda rastlamıyodum aslında 14.92 de bişey var gibi
   
 6. aynen öyle temayı yapıyorum ana ekrana geldiğimde siyah oluyo dediğin gibi saat falan gözükmüyor bence de bu son sürüm güncelledikdten sonra oldu benimde zaten çok büyük farklılıklarda gözleyemedim ben güncellemede farklı özellikler yüklenir dedim iyice bozdu teli.
   
 7. bendede asha 311 var bendede var ayni sorun
   
 8. Tema yuklemıyceksın abi.
   
 9. Flash lite 3.0 bozulmuş ya da silinmiş sizde
   
 10. Bende 303 kullanıyorum aynısı bendede oluyor. Kapanıyor açılışta pin sormadan tekrar açılıyor. Fakat benimki oyun/uygulama açarken veya oyun/uygulamaya güncelleme yaptığımda oluyor.
   
Yüklüyor...
16/12/2018 - 11:15