Asha 200 Tarayıcı Problemi

• 20 Eylül 2012
  • 4842 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selamun Aleyküm Tarayıcıyı Güncelledikten Sonra Açılmıyor Bir Çözümü Varmıdır ?

(Fabrika Ayarlarına Döndüm Gene Açılmıyor)

Yazan: Black King
  2. aynı sorun bendede var çözemedim.çözebilen varmı arkadaşlar

3. bu telefonla opera mini veya ebuddy gibi alternatif tarayıcılar kullanılamıyormu?

4. Bu sorunu yasayan arkadaşlar Bize ulaşın - Nokia - Türkiye burdan canlı destkle konusup sorunu iletin ben konustum benden baska kimseden şikayet almamıslar

5. Bugün Garantiye Yolladım bakalım sonuç ne çıkacak

Farklı tarayıcılarda benimki girmiyordu diğer arkadaşlarınkini bilemem

telefonu kapatıp açıp İnternete Girmeye Çalışırken

Çakışan Uygulama Olarak Gösteriyordu Tarayıcıyı Daha Sonra Girmedi

6. Garantiden Geldi

Cihaz Yazılım Hatası imiş Nedeni Telefon geldikten sonra tuhaflaştı kapanıp açılıyor arayan / mesaj atan ulaşamıyor
    Kısacası benim gibi hataya düşüp Güncellemeyin :)

7. Kendim C3-00 ve stabil son yazılımını kullanmaktayım ve bahsettiğiniz telefonu inceleme imkanım oldu. Yazılım olarak bir çok hatası var asha 200'ün örneğin Çalma Listesi oluşturmak istediğinizde "Yeni Çalma Listesi" seçeneği yok, ancak bir şarkı seçip onu aktararak bir liste oluşturuyorsunuz ve listeye topluca şarkı ekleme imkanınız yok. C3'lerde müzik çalar altından ulaşılabilen telefonun kendi tarayıcısı asha'da yok. Direkt Nokia Browser'i açıyor ve o da fazla performanslı değil. Umarım Nokia daha düzgün bi yazılımla rahat bi kullanıma ulaşmanızı sağlar :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 23:52