[Asgatech] Quran v4.03 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Kur'an-ı Kerim i hem sesli hemde görsel olarak okuyup dinleyebileceğiniz uygulamadır. En ünlü 3 hafızın kendi sesinden.

Not: Uygulamayı kaldırmadan önce telefonu kapatıp açın ve uygulamayı açmadan direk kaldırın.

Ses dosyaları

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Sertifika hatası için telefonunuzu hackleyin.

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., 19_03A, halilbayram ve 45 diğerleri

arslanla

arslanla

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: dede55555
ender04

ender04

Üye
çok sağol üstad

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: Sinan2170
asigsasi

asigsasi

Üye
ellerine sağlık dostum :oke:

• Beğen
Tepkiler: manolyam63 ve noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

gkcll

gkcll

Üye
çok teşekkür usta Allah razı olsun
sende olmazsan türkçe program bulamayız

Metin MF

Metin MF

Üye
ben de türkçe meal sanmıştım :( her neyse :tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

kadigil

Üye
tşk

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

hackermenxx

hackermenxx

Üye
Teşekkürler noss sen bitanesin :D

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim :)

kcr

Üye
Emek harcayıp Türkçeleştirdiğiniz için teşekkürler. Kur'an araştırmasında on numaradır. Kur'an'ı metinden okuma ve ses dosyalarını indirerek dinleme haricinde orjinal metinde arama yapabilme özelliği var ki her Kur'an programında bulunmaz; hem de sanal klavye yoluyla. Programı epeydir kullanıyorum. Tespit edebildiğim eksik yönleri şunlar:
- Kullanılan renk düzenindeki yeşil o kadar koyu ki neredeyse yazı görünmüyor (en azından bende öyle)
- Kelime arama kısmında arama kutucuğundaki harfler o kadar küçük ki zar zor seçiliyor. Büyültmenin bir yolu varsa süper olur
- Ses dosyalarını teker teker indirmek gerekiyor. Topluca bir linkten indirilse daha güzel olur.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ana girişteki yeşil butonlar mı çok koyu türkçe olan butonlar ? Eğer onlarsa düzenleyebilirim
Yazı tipi boyutuna elimden pek birşey gelmez bir bakarım
Uygulama içine kendim toplu şekilde indirip ses dosyalarını gömebilirim ama boyutu çok fazla olacaktır aşağı yukarı 200 mb yaklaşacaktır. Bunun için sitemize maximum dosya boyutu 20 mb o yüzden eklemek istemedim ama yapabilirim

kcr

Üye
Ana girişteki yeşil butonlar mı çok koyu türkçe olan butonlar ? Eğer onlarsa düzenleyebilirim
Yazı tipi boyutuna elimden pek birşey gelmez bir bakarım
Uygulama içine kendim toplu şekilde indirip ses dosyalarını gömebilirim ama boyutu çok fazla olacaktır aşağı yukarı 200 mb yaklaşacaktır. Bunun için sitemize maximum dosya boyutu 20 mb o yüzden eklemek istemedim ama yapabilirim

Eksiklikler sizden kaynaklanmıyor; programın kendisinden. Evet girişteki ok-iptal; evet-hayır tuşları mesela, onlar çok koyu. Yazı rengi de koyu olunca neredeyse hiç okunmuyor. Kullandığı temadan zannedersem. Tema düzenlenirse sorun çözülür gibime geliyor. Zaten program kurulurken temalara kendi temasını da ekliyor. Aktifleştirince tüm program adları, seçim tuşları aynı programdaki gibi oluyor.
Ses dosyalarını gömmeye gerek yok. Varsa paket halinde indirme için bir link verilebilir. Yoksa ses dosyalarını ben de kullanmıyorum mesela. İndirmek isteyen indirir.
Bir de Tajweed yazan kısmı Tecvit ya da Tecvid şeklinde değiştirseniz daha uygun olur.
Gerçekten güzel olmuş, tekrar teşekkürler...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SEN ALT BARDAKİ VE SEÇENEKLER MENÜSÜNDEN BAHSEDİYORSUN EVET O UYGULAMIN BİR SORUNU
TEJWEED OLANI ÇOK ARADIM NETTE BULAMADIM TÜRKÇE KARŞILIĞINI EN KISA ZAMANDA TECVİD YAPARIM

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kcr

Üst Alt