artık yeeeeeeeetttttttttteeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CEREN

CEREN

Üye
akıl herzaman işe yaramaz bazen akıl bıle insana zarar verebiliyor
tek dedığım ve bildiğim buyuk konuşmayın
biz kullanmıyoruz evet
ama yarın neolacagımız belli değil

Pure Life

Pure Life

Üye
akıl herzaman işe yaramaz bazen akıl bıle insana zarar verebiliyor
tek dedığım ve bildiğim buyuk konuşmayın
biz kullanmıyoruz evet
ama yarın neolacagımız belli değil
ceren seninle bir konuda anlasalım insanın
1.Mantıksal Matematiksel Zeka
2.Sözel-Dilsel Zeka
3.Görsel Zeka
4.İçsel Zeka
5.Sosyal-Kişiler Arası Zeka
6.Müziksel-Ritmik Zeka
7.Doğa Zekası
8.Kinestetik-bedensel zeka

gibi zeka bölümleri var

içsel zeka(ruhsal zeka)sı kötü olan bir insanın mantıksal zekasıda Sq suda zayıfdır.Çünkü ruhsal zeka insan metebolizmasında ve sosyal çevrede çok önemlidir.içsel zekası aileden yada sosyal çevreden yada kendi içsel kişilik bozuklugundan dolayı çöken kişilerin IQ sunun bir önemi yoktur.
bir kişinin içsel zekası kötü ise sosyal çevresine karşı olumsuzdur.Metebolızmasında da psıkolojık hastalıklar meydana gelebılır.

Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesındeki hastaların %90ı üstün zekalı oldugunu biliyormuydunuz.içsel zekanın ne kadar önemli oldugu burada çok net görülüyor.içsel zekası zayıf olan insan saglıklı insan degıldır çoğu zaman dogru kararlar alamaz

uyuşturucu bagımlıların çogu içsel zekası zayıf düştügü için kendilerini maddeyle tatmın ederler.bu insanlar kendınde degıldır kendinde olan kişi butür maddelere ihtıyaç duymaz ama şuda var bu demek degılki kendinde olan kişilerin sonsuza kadar içsel zekaları saglıklı olacak

saygılar

_KadirşinaS_

Üye
Başın sağ olsun.Sana da geçmiş olsun.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Başın Sağolsun Kardeş..
Çok Zor Bir Durum..
En Azından Sen Kurtulmuşsun..
En Azından Bir Fidan Yeşerip Ülkeme Faydalı Olacak..

Herkese Örnek Olman Dileğiyle..

Ozan

Ozan

Admin
Geçmiş olsun, bağımlılara örnek olmanı dileriz tabiki.
Allah kimseyi o lanet maddenin tuzağına düşürmesin.

Arkadaşın için de allah rahmet eylesin ..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
slm kardeşim

öncelikle başın sağolsun ve bu yazdıkların diğerlerine örnek olsun.

sıkıntılardan kurtukmak için bu tür illetlere bulaşanlar sıkıntılarına sıkıntı eklerken yakınlarınıda sıkıntılara boğarlar.

canmir

canmir

Üye
    Konu Sahibi
slm kardeşim

öncelikle başın sağolsun ve bu yazdıkların diğerlerine örnek olsun.

sıkıntılardan kurtukmak için bu tür illetlere bulaşanlar sıkıntılarına sıkıntı eklerken yakınlarınıda sıkıntılara boğarlar.
eyvallah kardeşim benim kurtulana kadar neler cektiğime az cok tanık oldun beni en iyi sen anlarsın ve bu illetten kurtulumamada senin oktayın yasemin ve nesli nin cok buyuk yardımları oldu hepinize cok teşekkur ederim en zor zamanlarımda yanımda oldugunuz için hepinize minnettarım kendinize iyi bakın en kısa zamanda tekrar goruşmek dilegiyle by by

--------------- Ekleme ---------------

Dj Airmax™;1008836' Alıntı:
:@:@:@insanlar resmen yok yere ölüyorlar yaaaaaa herzaman nefret etmişimdir bu tür bagımlı yapan maddelerden içki sigara uyuşturucu normal ölümlere bir üzülüyorsam butür olanlara on üzülüyorum ceren özenliylede başlayanları tanıyorum ama sadece özenti merak degıl bir çok sebebi var canmir seni buna iten sebep neydi
dostum beni buna iten en buyuk faktor yıllardır yanlız yasamam arkadaşlarımı ortamımı secemem ve bi okadar sevdiğim kız o beni yaraladıkça ben uyuşturucuya sarıldım sağolsun tam 10 yıl surundurdu beni su anda ayrıyız yaklaşık bir yıldır

--------------- Ekleme ---------------

DiaBLoS™;1008931' Alıntı:
Öncelikle yine adabında cevap vereyim haddinizi aşmamanızı öneriyorum;) Saygı duydugum kısılerden birisin fakat zorlamayalım istersen ABLA ;) Peki sanırım çok bilgin var bu konuda beni aydınlatır mısın?

Peki ben neden bulaşmıyorum peki neden benim arkadaşlarım içmiyor neden ihtiyaç duymuyorlar..Çünkü kendilerini bildikleri için zarar geleceklerini bildikleri için;) Özentiyi = merak anlamında söyledim..Böyle şeylere de merak sanaN insanlarda kendilerini bile bile ölüme atmak yani dolayısıyla akılsızlık;)
bak şimdi dostum senin mutlaka yanında sana destek olan insanlar vardr yanlışlarında seni engelleyen ailen arkadaşların ve cevren bide şoyle düşün 14 yaşında bir cocuk istanbul gibi bir şehirde tek başına dotum ben 14 yaşından bu yana yanlız yaşıyorum hayatı tarifle değil bire bir yaşayarak gorerek oğrendim bu zamana kadar için girip çıkmadığım pislik kalmadı sen bunlardan n anlarsın hayatında kaç defa ceza evi gordun kaç defa hucre gordun soylesene hayatında kaç defa sokakta kaldın bunların ne demek oldugunu anlamanı beklemiyorum benide yanlış anlama sadece yukrd a dediğin gibi seni birazda olsa aydınlatmaya calışıyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayatında dogru yollarla yasaman dıleklerımle...Allah yolunu acık etsin birader;)

canmir

canmir

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1017173' Alıntı:
Hayatında dogru yollarla yasaman dıleklerımle...Allah yolunu acık etsin birader;)
eyvallah birader eksik olma

Solamente

Üye
Başın saolsun Allah sabırlar versin çok üzücü bi durum tesellisi nasıl olurki

canmir

canmir

Üye
    Konu Sahibi
dostlar sağolsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...