Artik Office ve Adobe bedava !!!!! Son Sürüm... Nokia S60 5rd...

Sponsorlu Bağlantılar

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Artik Office ve Adobe bedava !!!!! Son Sürüm... Nokia S60 5rd...

----------------Öncesi----------------------------------------------Sonrasi--------

Resimde gördügünüz gibi... Parali Programi bedava yaptim...

Cözüm:

Önemli: Yapamdan önce Format atin...

Ilk Olarak Unlockeri yükleyin. (unsigned)

Quick Office yi acin..Resimdeki gibi 2kere Update basin. Sonra parali degil bedava olacaktir... Indirin ve güle güle kullanin... Aynisini tabiki Adobede de yapin....

Asagidaki 1 ve ikiyi ignore edin...... onlari ilk olarak yüklerseniz... olmuyor.... ama yukaridaki gibi yaparsaniz, sonradan asagidakileri yüklerseniz, size secenek veriyor.... yani programi hafiza kartina yüklüyor....#

Kesinlikle calisiyor...

Son Sürümdür....

Calisan Telefonlar: SE Satio, Vivaz, Nokia N97, N97mini, Samsung i8910

Tesekkür Buttonuna Basmayi unutmayin:aha::aha:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hiea11, olcee, qweratomic ve 36 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
sorun degil.

pazzoo

pazzoo

Üye
emegine saglik kardes guzel paylasim

Necmati

Necmati

Üye
süper paylaşım :D

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanin

parsreis

Üye
Bedava kullanamıyorum. Aynen anlatıldığı gibi önce programı yükledim Tel'i yeniden başlattım. Sonra unlocker'i yükledim. Programı açıyorum, bir defa Update basınca internete bağlanıyor ve satın alma seçenekleri çıkıyor. Ayrıca kurulumda dil olarak almancayı seçtim ama ingilizce oldu.Çözümü bilen var mı? Teşekkürler...
Ekran resimlerim

mterzy

mterzy

Üye
5800 çalıştırmıyor bilgilerinize.

5800 can't work

denem21

Üye
süper tşkler

hunkar159

hunkar159

Üye
pars reise katiliyorum olmuyor ayniyorun bendede var belki senin telefona bedavadir sen öyle zannediyorsundur??

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
bugün 6 tane telefonda denedim... Sorunsuz oldu... N97mini Nokia 5800 ....

artistanbull

Üye
Teşşekkürler

ozer0099

Üye
eyw. Saol

ceycey1970

Üye
valla ben yapamadım yapana helal olsun demek lazım

Cuniyt20

Üye
Eyvalah kardeş

poliwag

poliwag

Üye
emeğine sağlık

exc1ter

Üye
Ben de yapamadım sorun nerede acaba
am yinede saolasın birader yinede yaklaştığımı hissettim :oke:

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Hata bende....

Telefonunuza format atin.... Sonra ilk olarak unlockeri yükleyin..... Sadece unlockeri...

Office yi acin... Resimdeki gibi yükleyin... o zaman bedava yaziyor... ve oluyor... Adobe de aynisini yapin... 100% Calisiyor..

--------------- Ekleme ---------------

dün Tam 7Tane telefonda yaptim.... Sorunsuz calisti.....

nzm

Üye
Teşekkürler arkadasım denedim tekrar sabah olmuyordu akşam oluyor nedeni ise dosyasını kurmak için ROMPatchere açıp all paches apply yani aktif yapıoruz ardından dosyasını kuruyoruz sonra arkadasın dedıği gibi ekranları takip edin; oluyor

Faydalı ve güzel bir paylaşım tavsiye ederim

Bu arada office trial adobe reader ise gözükmekte office trial geldi belkide oda olmakta vakit olduğu zaman kontrol ederim burada belirtirim

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadasım denedim tekrar sabah olmuyordu akşam oluyor nedeni ise dosyasını kurmak için ROMPatchere açıp all paches apply yani aktif yapıoruz ardından dosyasını kuruyoruz sonra arkadasın dedıği gibi ekranları takip edin; oluyor.....

Hic böyle birseye gerek yok.... Telefona sadece verdigim 1 tane Programi sertifikala , yükle...
Baska hic bir sey yapmana gerek yok.... inan bana...