Artık ehliyet almak ve güncel bilgilere erişmek çok kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
edim1979

edim1979

Üye
  Konu Sahibi

 • Free
 • Category:
 • Updated: 01 October 2010
 • Current Version: 1.1
 • 1.1
 • 3.2 MB
 • Language: English
 • Developer: Arox Bilisim Sistemleri A.S.
 • © Arox Bilisim Sistemleri A.S.

Requirements:Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 3.0 or later.

Customer Ratings

Current Version:

12 Ratings
All Versions:

37 Ratings

Artık ehliyet almak ve güncel bilgilere erişmek çok kolay. Arox'un geliştirdiği Ehliyet uygulaması ile

- İlkyardım Bilgisi
- Trafik ve Çevre Bilgisi
- Trafik Levhaları ve Anlamları
- Motor ve Araç Tekniği

bilgilerine ulaşabilir. Bu konularla ilgili sınavlara girebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde tüm geçmiş sınavlarla kendinizi test edebilirsiniz. Uygulama bunun yanında

- Sürücü Adayalarında Aranacak Şartlar
- Yazılı Sınav Bilgileri
- Direksiyon Sınavı Bilgileri
- Direksiyon Sınavında Dikkat Edilmesi Gerekenler
- Trafik Cezaları

bilgilerini de içermektedir.

Ehliyet sınavları ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her iki ayda bir olmak üzere yılda toplam 6 defa yapılmaktadır. Ehliyet sınavı yazılı ve uygulamalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ehliyet uygulamasının amacı da çalışma ortamını mobil ortama taşıyıp yazılı sınava heryerde kolayca çalışabilmeyi sağlamak, direksiyon sınavı için de bazı tavsiyeler vermektir. Ayrıca Ehliyet uygulamasını kullanmak için internet bağlantınızın olmasına da gerek yok. Uygulamayı AppStore dan bir kere indirip kurmanız yeterlidir. Sonrasında ilkyardım bilgisi, trafik ve çevre bilgisi, motor ve araç tekniği bilgisi konularına rahatlıkla çalışabilirsiniz. Uygulamanın önemli özelliklerinden birisi içerisindeki geçmiş sınavlardır. Bu geçmiş sınav testleriyle kendinizi test edip sınava hazırlıklı bir şekilde girebilirsiniz.


What's New In Version 1.1

Push Notification eklendi.

iPhone Screenshots


Customers also bought
 
 • Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi

OğuzcanAbi

Üye
:d:yararlı programmış
teşekkürler
 
cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt