Aksiyon Arma 3 Satın Alınır mı ? Steam Oyun Tavsiyesi


mustafa.dr.12

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, steam üzerinde 23TL bakiyem var. Şuan da gelen indirimle Arma 3 adlı oyun yaklaşık 23TL. Sizce alınabilecek bir oyun mu? Yoksa bakiyeyi birazdaha biriktirip yaz indiriminde vs. başka oyunlar( PUBG vs.) mı almalıyım?
 
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Arma 3 çok iyi bir oyun.Ama biriktir PUBG filan al.PUBG nin oyuncusu daha çok,daha uzun ömürlü olur.
 

mustafa.dr.12

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt