Arkdaşlr yardmci olr msunz 1 ay a kadr tlfn alcağmda 700 tl limtim vr ve androide sick bakyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
codblackops2

codblackops2

Üye
"androide sick bakyorum"

Burda söylemek istediğin

"Androide iğrenç bakıyorum"

Bu mu? Eğer bu bile olsa lütfen Türkçe kelime kullanalım. Yazdığını anlamak için Google Translate kullandım çünkü :nono:

:kop:

abandonware

abandonware

Üye
ace 2 al, symbiancıların oyununa gelme :good:

avcitalip

avcitalip

Üye
Galaxy Wonder,Ace 2 senin bütçene uygun cihazlar ama ace 2 wonder'dan çok daha iyi s2 ile aynı GPU'yu kullanıyor ve 800 MHZ hızında Çift Çekirdekli işlemcisi var + ram miktarıda 800'lerde bence s2'den sonraki en iyi telefon :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
amcalu1

amcalu1

Üye
Ace 2 tavsiye ederim 603 le Ace 2 yi kıyaslamak gereksiz

Superfan

Superfan

Üye
Atrix 650tl indirim hepsiburada

aleranol

aleranol

Üye
önce yazını düzeltmen gerekiyor bence. Yazıyı düzgün yaz kısaltmaya gerek kalmayacak kadar hızlı yazdığına eminim. Ama eğer seçmek gerekirse ace2 almanı tavsiye ederim.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
galaxy w :good:

mehmet-şahin

mehmet-şahin

Üye
boş ver ace 2 yi galaxy wonder al pişman olmazsın

acuxx

acuxx

Üye
wonder al

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Galaxy Wonder,Ace 2 senin bütçene uygun cihazlar ama ace 2 wonder'dan çok daha iyi s2 ile aynı GPU'yu kullanıyor ve 800 MHZ hızında Çift Çekirdekli işlemcisi var + ram miktarıda 800'lerde bence s2'den sonraki en iyi telefon :oke:

Ace 2 muhteşem :dondum:

alaStar

alaStar

Üye
arkadaşlar sordum soruşturdum %50 NOKIA 603 (symbian) %50 SAMSUNG GALAXY ACE 2 (ANDROID ) dediler Hangisini almamı tavsiye edersiniz LÜTFEN ACILEN YARDIMCI OLUN ???

700 tl ye Motorola Atrix var hepsiburada da ace 2 ye o kadar para verilmez .Atrix i bi incele derim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Atrix zaten güzel :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt