Tavsiye arkdaşlar 700 tl ye sıfır telefon alcagım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
dıyecek tabı guzel olunca :Dpeki arka kılıf bulabıyomuyuz telefoncular da ?

istanbulda tahtakalede kılıf satan dükkanlar var orada olabilir ama mahalledeki telefoncularda bulunmuyor tahtakalede 1 dükkana sordum yok dedi ama 8-9 tane daha dükkan vardı

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ıntarnet sıparıs gettırırım cunku 1 cızııge bıle tahamulum yok arka kapak cızılıyomu ? cızelse bıle hepsiburada 30 tl yanı kenarı fılan ezılmesın dıye guzel bı kılıf şartn11.comu onerırım cok cesıt var orda 15 20 tl ucretsız kargo

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
arka kapak yumuşak o yüzden çizilme ihtimali var ama ben çiziliyomu diye tırnağımla çizmeyi denedim çizilmedi

Alper1045

Alper1045

Üye
valla yazılıma pek önem vermem zaten aldıgım 1 . haftası rom atarım onun için sıkıntı yok yani şuanda t50 iyi gibi duruyo tasarım fılan moto g den ıyı zaten aynı işlemci kullanıyolar kamerada ıyı olunca moto g yı eledım yanı
Yazılıma önem vermem diyorsun ama romlar yazılım işi malum. Telefon için geliştiriciler destek vermiyorsa rom konusunda sıkıntı yaşarsın. Moto g'nin xda'da sayfası var. Rom çeşitliliği fazla olacaktır. Gerçi GMD için de oldukça fazla rom var. Bence MTK işlemciye bulaşma.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
sırf yazılım ıcın bıle moto g alabılırım

fk555897

fk555897

Üye
Motorola Moto G'nin güncelleme desteği iyi ama Turkcell T50 çok iyi donanıma sahip. Bence T50 al.

Moto_G

Üye
Motorola Moto G'nin güncelleme desteği iyi ama Turkcell T50 çok iyi donanıma sahip. Bence T50 al.
Bıktım tek tek cevap vermeden e tamam güzel diyoz moto g den tek farkı kamerası ve boyutu için alınırmı onlar aldın diyelim sonrası ne olacak

0MG90

0MG90

Üye
Bıktım tek tek cevap vermeden e tamam güzel diyoz moto g den tek farkı kamerası ve boyutu için alınırmı onlar aldın diyelim sonrası ne olacak
Sana ne kardeşim. İnsanlar istediği telefonu önerir. Her T50 diyene karşı mı çıkacaksın?

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
Donanımları aynı
kamera fılan dıye daha ıyı demıstır ama ekran kalitesi ve sarj suresı moto g de muazzam bugun 1 2 gıbı gorme sansım var gıdıp bı goruyum ancak oyle karar verılcek bısey

Üst Alt