Arkadaşlık sohbet uygulaması öneri bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HamamBöceği

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlık sohbet uygulaması öneri bekliyorum
arkadaşlar bana önerebileceğiniz 5800 için sohbet programları nelerdir, sohbet derken facebook msn gibi değil, tanımadığımız insanlarla sohbet, birnevi arkadaşlık uygulamasın (SİGNED)

sinanorta

sinanorta

Üye
nimbuzz'da sohbet odaları mevcut

ecel54

ecel54

Üye
mig33 diye birşey vardı galiba ama emin değilim

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Mirc32 uygulamaları ile çeşitli irc serverlerine vede sohbet odalarına girebilirsin.

Nimbuzz sohbet odaları (eski tadı yok Türk toplumu olarak el attığımız her yerin içine etmeyi marifet sayiyoruz. )

nokia_belle

nokia_belle

Üye
mirc tarzında yerleri tavsiye etmem:)
Heleki bilgisayardan bağlanıyorsanız,bilgisayarınıza sızması çok kolay:)

HamamBöceği

Üye
    Konu Sahibi
Mirc32 uygulamaları ile çeşitli irc serverlerine vede sohbet odalarına girebilirsin.

Nimbuzz sohbet odaları (eski tadı yok Türk toplumu olarak el attığımız her yerin içine etmeyi marifet sayiyoruz. )
mirc32 yi bulamadım ancak mirc buldum o da unsigned ve yukleyenler de hata olduğunu soylemış nimbuzu nasıl kullanacağım sohbet odalarını bulamadım

sinanorta

sinanorta

Üye

Evet doğru diyorsun. :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
nimbuzz sohbete gir seçenekler odaları göster. Bu kadar.
Ben sana çalışan bir irc uygulaması bulurum şu an müsait değilim.

HamamBöceği

Üye
    Konu Sahibi
nimbuzz a noolmuş öyle ya bokunu çıkarmışlar

contrattack

Üye
galaxy var j2me çoğunluk rus brezilya filipin ama ingilizceleri sağlam bi de ona bak derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt