Arkadaslar yardım Pc'mde Sistem Geri Yükle yi calıstıramıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi

Isaretlı olana tıklıyorum ama acmıyor Yardım lutfen

ates

ates

Üye
arkadaşım bilgisayarıma sağ tıklayıp çıkan pencerede özellikleri seç.sistem özellikleri penceresi gelecek karşına."orada sistem geri yükleme"yi tıkla.açılan yerde "bütün sürücülerde sistem geri yüklemeyi kapat" seçeneğinin SEÇİLMEMİŞ olmasına dikkat et.alttaki kutucuktaki sürücüler içinde sağında bulunan ayarlar kısmından kullanılacak disk ayarını en üst seviyeye getir.umarım faydası olur

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bilgisayarıma sağ tıklayıp çıkan pencerede özellikleri seç.sistem özellikleri penceresi gelecek karşına."orada sistem geri yükleme"yi tıkla.açılan yerde "bütün sürücülerde sistem geri yüklemeyi kapat" seçeneğinin SEÇİLMEMİŞ olmasına dikkat et.alttaki kutucuktaki sürücüler içinde sağında bulunan ayarlar kısmından kullanılacak disk ayarını en üst seviyeye getir.umarım faydası olur
ya kardes beceremedım yıne sen bı gosterıp ekran goruntusunu flln koyarmsn..?

B16

B16

Üye
kardes bende de wardı o sorun ama bişey farkettim biraz qeç açılıyo ben açılmıyo sanarak bi daha tıklıyodum ama zaten açık şeklinde bi rapor qeliyodu onu kapatıp biraz beklediqimde açılıyodu belki sende de aynısını yapar dene istersen:bilmem:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Denedım oda olmadı bekledım bekledım acmadı ya :(

B16

B16

Üye
kardesim belki antivir proqramın sistem32 dosyanı silmiş olabilir ben link weriyim bunu sistem32 ne atarsan belki düzelir olmazsa yardımcı olmaya çalışcam tekrar inşallah olur..

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
kardesim belki antivir proqramın sistem32 dosyanı silmiş olabilir ben link weriyim bunu sistem32 ne atarsan belki düzelir olmazsa yardımcı olmaya çalışcam tekrar inşallah olur..

Tesekkurler denıcem ..

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Kardeş buyur burdan yak:
Xp cd sini tak ve format ortamında formatlamadan evvel gelen sorular arasındaki onar seöçeneği ile esas ayarlarının onarılmasını sağla
Ayarlar onarıldığında sistem geri yükleme (Kapatılmış) Açılacaktır
Ama tıklamama karşın hiç tepki vermiyor diyorsan perlovga.a virüsüne sahipsin, ki bunu kasper yada nod32 ile de temizleme olanağı var
(Perlovga.a virüsü sistemin önemli noktalarının bazılarına ulaşmayı engeller, ki kendisi exe yada dll olarak bulunmaz .pf uzantılı bir dosyada bulunur ve kayıt defterinde değişken olarak local machines de yer alır)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş buyur burdan yak:
Xp cd sini tak ve format ortamında formatlamadan evvel gelen sorular arasındaki onar seöçeneği ile esas ayarlarının onarılmasını sağla
Ayarlar onarıldığında sistem geri yükleme (Kapatılmış) Açılacaktır
Ama tıklamama karşın hiç tepki vermiyor diyorsan perlovga.a virüsüne sahipsin, ki bunu kasper yada nod32 ile de temizleme olanağı var
(Perlovga.a virüsü sistemin önemli noktalarının bazılarına ulaşmayı engeller, ki kendisi exe yada dll olarak bulunmaz .pf uzantılı bir dosyada bulunur ve kayıt defterinde değişken olarak local machines de yer alır)
yardımın ıcın tesekkurler dedıgın vırusu Avast sılemez mı ?
Eger sılebılırse nasıl olcak ?

toprakumit

toprakumit

Üye
arkadaşım burdan al....

Sevgiler kardeşim ;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
kardes bende 2. resimde olan yer yok

toprakumit

toprakumit

Üye
Nasıl olmaz dostum olması gerek ;)

kurt bey

kurt bey

Üye
senin sistem home editon olduğu için yoktur büyük ihtimalle.
Bide şnu yap:
Bilgisayarımı sağ tıkla/yönet/hizmet ve uygulamar/hizmetler/Sistem geri yükleme.

Bu seçenek üzerinde sağ tıkla eğer durdurulmuşsa başlat de ve çık. Daha sonra sistem geri yüklemeye gel ancak hizmet durdurulmuş ise geri yükleme noktası oluşturulmamış olabilir. Sen yinede bi dene. Sonuç bildirirsen sevinirim.

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Evet Sorun Perlovga virüsü ile alakalı değil

Sorun sisteminde bu özelliğin bulunmaması yada services.msc yoluyla servisler arasından kapatmış olabilirmisin
bir dene çalıştır a yaz ve orda sistem geri yüklemeyi başlat bakalım

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Evet Sorun Perlovga virüsü ile alakalı değil

Sorun sisteminde bu özelliğin bulunmaması yada services.msc yoluyla servisler arasından kapatmış olabilirmisin
bir dene çalıştır a yaz ve orda sistem geri yüklemeyi başlat bakalım

oda olmadı :(:(:(:(:(( Zaten calısıyormus

sefalet

Üye
emeğine sağlık kardeşim

GNOSIS

Üye
sa arkadaşlar bende sıstem gerı yukleyemıyorum bendekı sorun şu
sistem geri yüklemeyi tıklıyorum bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yukleyeblırsınız dıyor
ben belki 20 sefer yeniden başlattım olmadı yıne aynı şeyi söyluyor yardımmm çok acillll!!!!!!!

Üst Alt