Yardım Arkadaslar Yardım Edın

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar Yardım Edın
Arkadaslar bana yardım edermısınız aylık 3000 dk ve sınırsız sms olan tarıfe varmıdır fıyat 22 tl olabılır avea türkcell vodafone
NOT AVEA al yapısında olan hatlarda olabılır yardım edersenız sevınırım

OkyanusA

OkyanusA

Üye
öyle bir tarife şu anda mümkün değil,
ancak avea yahşi tarife'de, 20 tl ye 2.000 dk veriyor oda sadece yahşi tarifedekilerle :D

en uygun kampanyaları avea veriyor şu anda,, ancak bulundugun yerde çekim kalitesi hoşuna gitmezse kullanmayacaksındır onu bir kontrol et..

en pahalısınıda türkcell veriyor çekim ve hizmet kalitesine kendisinden çok güveniyor, bencede öyledir ama çok pahalı olması dikkat çekmek zorunda mı ? :S

herhalde en uygun olanı avea 'daki 28 tl 'ye heryone 500 dk + heryone 5.000 sms + 1 GB internet, faturasızdır..
not: yeni avea hat alanlar, geçiş yapanlar içindir.

daha çok bilgi için;

avea.com.tr
turkcell.com.tr
vodafone.com.tr

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
3000 dk pek de onemli degıl aslında sms bana yetmıyor vodafonda 12 bın sms

OkyanusA

OkyanusA

Üye
yaş 12-25 arasındaysa genç tarifeye geç,, heryone 5000 sms veriyor.. eğer yaş tutmuyorsa tutan birisinin üzerine genc tarife yapabilirsin.

Türkcell GencTarife

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
yaş 12-25 arasındaysa genç tarifeye geç,, heryone 5000 sms veriyor.. eğer yaş tutmuyorsa tutan birisinin üzerine genc tarife yapabilirsin.

Türkcell GencTarife
Yaş tutuyor da 5000 sms yetmez ki

OkyanusA

OkyanusA

Üye
nasıl yetmiyor yav :D daha fazlasını operatörlerden almak şu anda mümkün değil ancak 1 hafta içerisinde yeni bir hizmet vermeye başlayacağım... hy5000sms12 tl ye göre fazla tuzlu ama almak istersen alırsın :)

toplusms sistemi 'de tablet, android telefon, yada bilgisayar sistemi üzerinden toplu sms gönderebilir, şablon oluşturabilir, yada tek bir numaraya istedigin mesaji yollayabilirsin.
toplusms sitemi'ne firma yada bireysel kullanıcı olarak katılabilirsiniz.

toplusms sistemi 'nde fiyatlar?
sms birim fiyatı = 0,025 kr
kampanyalar
heryone 10.000 sms = 250,00 TL 215,00TL
heryone 100.000 sms = 2.500,00 TL 1.820,00 TL
daha fazlası için fiyat alın.
fiyat almak içinse pm atmanız yeterli.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
biraz fazla

OkyanusA

OkyanusA

Üye
şöylede yapabilirsin,2 tane türkcell numara birine 10.000 turkcellici sms diğerine 5000 heryone sms

;) başka yolu yok.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
suan vodafone kullanıyorum

Üst Alt