Arkadaşlar yardim edin lütfen.

 • 19 Eylül 2012
 • 419 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar bugün okulda hero of sparta hd oynuyordum. Sonra oyunun belli bir bölümünde bir satin alma ekrani çikti. Sonra kendi kendine tuşlara basmaya başladi. Telefondan kaynaklandiğini sanmiyorum. çünkü telefonun dokunmatiğinde hiç bir sorun yoktu. Neyse basti basti sonra art arda 4 tane mesaj geldi. Gönderen: Pixofun hattimda 1.94 tl bakiye vardi. Bunun 1.2 tl sini aldi. Ve mesajda dedi ki. Hattinizdan 1.2 tl bakiye düşürülmüştür. 10.8 tl borcunuz kalmiştir. Bir sonraki yüklemede alacağini söyledi. Arkadaşlar o tuşlara basmadiğima eminim. Kendisi otomatik olarak basti. Ne yapmam gerektiğini söyler misiniz ? 12 tl az bir para değil. Zaten ayda 20 tl yüklüyor babam. 12 lirasi buraya giderse ben ne yapcam?
   


  Yazan: batuay
 2. Allah allah çok saçma bişey ya.ben o oyunu kaç kere bitirdim olmadı öyle birşey kardeşim.oyunu nerden indirdin sen?
   
 3. elin terli veya ıslakmıydı :D

  - - - Eklendi - - -

  bi müşteri temsilcisiyle konuş bakalım neyin nesiymiş :hmmm
   
 4. oyunu nerden indirdin?
   
 5. Banada yanlışlıkla oldu 8 tl gitmişti java oyuna 8 tl vermiştim iptal etmeye çalışırkende oyun inmedi ama 8 tl gitti:D
   
 6. Bu konuyla ilgili bir takim virusler oldugunu duymustum.Sana sormadan oyunlar felan aliyomus
   
 7. burada ne gibi bir yardım bekliyorsunuz anlamadım bir oyun satın almışsınız ve kontorunuz gitmiş daha dikkatli olmalısınız bu gibi durumlarda iyi forumlar konu :locked:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 12:13