Arkadaşlar yardım edermisiniz, lütfen?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım edermisiniz, lütfen?
arkadaşlar ben Msn bölümünden bi arkadaşımızın yayınladığı msn windowslive messenger 9.0 indirdim ve yükledim. bazen oturum açılırken, tam kişi listesi ekrana gelecekken bilgisayarın ekranı tamamen yeşil bir renk oluyor ve bilgisayar kilitleniyor. reset atmak gerekiyor. sizce sorun ne olabilir?

Nazy

Nazy

Üye
arkadaşlar ben Msn bölümünden bi arkadaşımızın yayınladığı msn windowslive messenger 9.0 indirdim ve yükledim. bazen oturum açılırken, tam kişi listesi ekrana gelecekken bilgisayarın ekranı tamamen yeşil bir renk oluyor ve bilgisayar kilitleniyor. reset atmak gerekiyor. sizce sorun ne olabilir?
Microsot un ürettiği
MSN Messenger' ın henüz 9 diye bir versiyon yok
muhtemelen sahte bir program indirdiniz ve yüklediniz:(
hemen o programı kaldırıp
bilgisayarınızı virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederim

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten çok teşekkür ederim. kaldırdım ve tarama yaptırıyorum. 8.5 yüklesem nasıl olur. veya tavsiyenizi alabilirmiyim?

Nazy

Nazy

Üye
gerçekten çok teşekkür ederim. kaldırdım ve tarama yaptırıyorum. 8.5 yüklesem nasıl olur. veya tavsiyenizi alabilirmiyim?
8.5 i Microsof tun Resmi sitesinden indirmeniz daha yararlı
yada en azından zararsızdır:)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

Ozan

Ozan

Admin

Zaten resmi son sürüm 8.5 .. adresinden edinebilirsiniz.

mservank

mservank

Üye
ben demiştim bi ara tartışmıştık bu 9.0 yüzündne
dedim sahte olabilir şifreni çalabilirler ama yok nedne teşekkür eetmiyosunuz böyle şeyler diyorsunuz(9.0 live konusunu açan şahısla)
olan bu işte microsoftun açıklamadığı yazılımı indirmenin sonucu

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten benim haberim yoktu 9.0 diye bir versiyonun microsoft tarafından yayımlanmadığı konusunda. haberim olsaydı indirip yüklemezdim zaten. şimdi 8.5 e geçtim. yinede teşekkür ederim.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
MSN 9.0'ı hackerlar geliştirmişti. Sağlam yapamamışlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt