Arkadaşlar yardım eder misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Wave 2 de multitasking bile yok yahu.

Multitasking her şey değildir -.- Wawe2'yi kullandım gayet güzel bi cihaz Fatih.Tabi ne kadara satılıyor fiyatını hakediyor mu orasını bilmem ama benim hoşuma gitti.Ne kadara satılıyor bu arada :ehe

Kerim.

Kerim.

Üye
Wave serisini sevmiyorum.bu yüzden neo v(sar'ı önemsemiyorsan) veya ace2yi tavsiye ederim.

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Multitasking her şey değildir -.- Wawe2'yi kullandım gayet güzel bi cihaz Fatih.Tabi ne kadara satılıyor fiyatını hakediyor mu orasını bilmem ama benim hoşuma gitti.Ne kadara satılıyor bu arada :ehe
20 ay garantili bak :ehe

hackedbygobel

Üye
tabi ki neo

abandonware

abandonware

Üye
700 tlye galaxy wonder 800 tlye xperia sola yı incele. sola süper teflon.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
Wave 2 de multitasking bile yok yahu.

wave 2 de nasıl multitasking yokmuş o zaman biz nasıl hem nimbuzz hem müzik çalar hemde opera miniyi aynı anda kullandık daha doğrusu menü tuşuna uzun basınca çıkan ekran ne?

- - - Eklendi - - -

yes/no tuşlarının arasındaki tuş

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
wave 2 de nasıl multitasking yokmuş o zaman biz nasıl hem nimbuzz hem müzik çalar hemde opera miniyi aynı anda kullandık daha doğrusu menü tuşuna uzun basınca çıkan ekran ne?

- - - Eklendi - - -

Yok derken başarısız anlamında demiştir.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye

- - - Eklendi - - -

Yok demedim her halde bu düzeyde bir telefonda uygulamaları açmalı sadece 603 kadar başarılı değil anlamında söyledim.Yanlış anlaşıldım özür dilerim.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Galaxy wonder olabilir ;) fiyatı 650-725 :tl: arasında ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...