Telefon Tavsiyesi Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
karar verdinmi telefona ?

fk555897

fk555897

Üye
Aralarında G2 iyi ama bütçeni söylersen daha iyi öneriler verebiliriz. Lumia'lara da bakmanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
ERHAN58

ERHAN58

Üye
    Konu Sahibi
piksel renk kalitesi çok güzel htc one ın ancak telde çektiğin fotoyla bilgisayara attığın foto arasında fark oluyo1000 - 1200 lira arası ikinci el çiziksiz sorunsuz bi z1 almak en iyisi gibi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
özellik olarak çok düşük hocam z1 e göre compact
Yanlışınız var hocam. Z1 Compact her türlü Z1'i döver. Z1 yerine G2 daha mantıklı zaten. Z1'e bulaşmamanı tavsiye ederim.

ERHAN58

ERHAN58

Üye
    Konu Sahibi
Yanlışınız var hocam. Z1 Compact her türlü Z1'i döver. Z1 yerine G2 daha mantıklı zaten. Z1'e bulaşmamanı tavsiye ederim.

şarj batarya olarak daha önde z1 ve 441 ppi fakat z1 compact ise 342 ppi ciddi çözünürlük farkı var.ayriyetten z1 1080 çözünürlüğe sahip,z1 compact ise 720 çözünürlüğe sahip,z1 daha ince tasarıma sahip ekranı compacta göre daha büyük 5 inç 1080 çözünürlükte ama compact 4.3 inç 720 çözünürlüğünde yani hertürlü z1 döver.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z1 ile Z1 Compact birbirine yakın şarj performansını vereceğini düşünüyorum çünkü Z1 5 inç ve Full HD ama Z1 Compact HD ve 4.3 inç. Hatta belki Z1 Compact'ın şarj performansı daha iyidir, bilemem ama aralarında çok büyük bir fark olmayacağı kesin. Ayrıca Z1 Compact, Z1'den daha hızlı çünkü Z1 Compact'ın çözünürlüğü daha düşük ve Z1 o iğrenç TFT ekranı kullanıyor ama Z1 Compact IPS ekran kullanıyor. Üstelik G2 varken Z1 almak saçmalıktan başka bir şey değil. Z1 Compact alınabilir ama. Bilgilerinizi tazelemenizi öneririm.

Z1 Compact

Z1'i bulamadım.

ERHAN58

ERHAN58

Üye
    Konu Sahibi
ikisinin bencmark testlerine bakın demek istediğiimi anlarsınız.nese g2 nin ön kamerası kapalı ortamda beni tatmin etmedi fazla bide hafızasını değiştiremiyosnuz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
AnTuTu gibi kendi kafasına göre puan veren testlerle telefon alacaksanız 3310 alın daha iyi. Z1'in Z1 Compact'tan üstün bir yanı yok.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Lütfen alınmayın söylediklerime; sizi bir yanlıştan çekmeye çalışıyorum.

ERHAN58

ERHAN58

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen alınmayın söylediklerime; sizi bir yanlıştan çekmeye çalışıyorum.

yok est sohbet ediyoruz ama açıklamalarıyla birlikte belirtmeme rağmen z1 compact demeniz sizin yanlış olduğunuzu gösterio piksel de önde çözünürlükte önde 3000 mAh var z1 de compact 2300 mAh ama hala compact demeyin bence :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Üstte yazdıklarımı bir daha yazacağım sanırım. :hmmm

Z1'in Z1 Compact'a artıları

-Çözünürlük
-Malzeme kalitesi

Z1 Compact'ın Z1'e artıları

-Hız
-Ekran (IPS panel)

Bataryaları ise aşırı yakın derecedeler. G2 varken Z1'in alınası bir yanı yok ve alınmamalı. Z1 Compact alırsanız Z1'e göre çok daha mantıklı bir seçim olur.

ERHAN58

ERHAN58

Üye
    Konu Sahibi
g2 hafıza artırılamıo z1 kamera performansı olarak g2 den çok daha önde ayriyetten sony dayanıklılık olarak lg ile karşılaştırılamayacak kadar iyi kime drop testlerine bakın anlarsınız demek istediğimi z1 almak en mantıklısı gibi duruo 2.el temiz bulursam tercihim o yönde olcak saolun bilgi paylaşımı için :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
:zzz::no::lac:

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam Nexus 5 alırım ama sen G2 al. Hatta Z1 al.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
G2.

Üst Alt