Arkadaslar sonunda kavustum arabama :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead1

Üye
hayırlı olsun ama 1.2 motor zor baba ya 2 de 80 demişin zaten çok ta hafif bir araba dağilki bu meret

wampir

Üye
hayırlısı olsun kardes bende bu sene gircem öss ye .inşallah bende bi üni yi kazanırsam banada gelcek araba :oke:

CooL'n'Quiet

Üye
hayırlı olsun.Allah kazadan beladan korusun...

hasisa

hasisa

Üye
kazasız belasız kullan kardeşim

AntiTuk

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Aug 23 2005, 11:32 AM
unıversıteye gırınce bızımkıler sozunu tuttu :artı: dun aksam 6da arabamı teslım aldım 2004 palio daha 16000kmde :D 1.2 8v cok nokta enjeksıyon ama motoru kucuk gorupte karamursel sepeti sanmayın alet 2. viteste 80 goruyo :vur: biyerlerden bi dıjıtal makına bulup en yakın zamanda fotografları upload ederim ;;)
[post=141944]Quoted post[/post]​

hayırlı olsun ;;) ama bence bi daha 2.viteste 80e vurdurmayı deneme yazık ailenin verdiği paraya :nono:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra@Aug 23 2005, 08:10 PM
Oovvv birde 60 HP ha?

Delmira kusura bakma ama ben gözümle görmeden inanmam arkadaşım. 1.2 Motor 60 HP ve 2. viteste 80 HP :wacko:
[post=142460]Quoted post[/post]​

o zaman gozunle gormenı saglayalım bızde arkadasta 7610 var onla cekerim icten videosunu upload ederim benimde aklım almıo ama :ah: gercek :artı:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
darısı bizim başımıza...ya bu palio o kadar iyimi yaw...

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by _CHiLeKesH_@Aug 24 2005, 11:55 PM
[post=143519]Quoted post[/post]​
:nono: duymamis olayım :D palio iyidir iyi
Yav benim arabayı aldıgım oglan antalyada, izmitte yarıslara falan katılmıs bu arabayla bana dedigine göre "245 Km" yi görmüs bu arabayla valla ben onun yalancısıyım. Ama inanıyorum cunku bizim bi arkadas daha var palio kullanan, hatta antalyada gece yasak yarıs düzenlemekten ceza falan aldı, o vatandasta arabasıyla "200 Km" nin ustune cıktığını söylemisti ;) ;;)

:oke: I LOVE PALİO :oke:

emreakcali

emreakcali

Üye
hayirli olsun kardes bende kazandiydim universiteyi ama babam bana 5110 bile almadiydim pintiliginden deyil haaaa!! parasi yoktu nerden icab etti diyecen duygulandim bi an allahima
ama beni okuttu saolsun sayesinde kendi arabami kendim aldim ama genede birnevi babam almis oldu

güle güle kullan allah kaza bela vermesin

Üye
Originally posted by emreakcali@Aug 25 2005, 12:12 AM
hayirli olsun kardes bende kazandiydim universiteyi ama babam bana 5110 bile almadiydim pintiliginden deyil haaaa!! parasi yoktu nerden icab etti diyecen duygulandim bi an allahima
ama beni okuttu saolsun sayesinde kendi arabami kendim aldim ama genede birnevi babam almis oldu

[post=143534]Quoted post[/post]​
Kendi paranla almak gibi kıymatli bisey olurmu ? ;) Benim uni kazanma hediyem yanlıs hatırlamıyosam Bilgisayardı. tabi ünıyı bitirmeye doğru alındi ama sağlik olsun her zaman her istedigimiz olamayabiliyor.. Ama çok Şükür sağliğimiz yerinde...

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by _Cihan_+Aug 25 2005, 12:16 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Aug 25 2005, 12:16 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-emreakcali@Aug 25 2005, 12:12 AM
hayirli olsun kardes bende kazandiydim universiteyi ama babam bana 5110 bile almadiydim pintiliginden deyil haaaa&#33;&#33; parasi yoktu nerden icab etti diyecen duygulandim bi an allahima

Kendi paranla almak gibi kıymatli bisey olurmu ? ;) Benim uni kazanma hediyem yanlıs hatırlamıyosam Bilgisayardı. tabi ünıyı bitirmeye doğru alındi ama sağlik olsun her zaman her istedigimiz olamayabiliyor.. Ama çok Şükür sağliğimiz yerinde...
[post=143536]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
tabiki ya bendaha bitirmedim üniyi ama calisiyom allah izin verirse busene bitecek

94sahin´im var kiz gibi araba özledim bu arada arabami bende koyacam yurtdisindan döneyim arabamin resimlerini :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by _Cihan_+Aug 25 2005, 12:03 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Aug 25 2005, 12:03 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_CHiLeKesH_@Aug 24 2005, 11:55 PM
Yav benim arabayı aldıgım oglan antalyada, izmitte yarıslara falan katılmıs bu arabayla bana dedigine göre "245 Km" yi görmüs bu arabayla valla ben onun yalancısıyım. Ama inanıyorum cunku bizim bi arkadas daha var palio kullanan, hatta antalyada gece yasak yarıs düzenlemekten ceza falan aldı, o vatandasta arabasıyla "200 Km" nin ustune cıktığını söylemisti ;) ;;)

[post=143528]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Zaten Palio 1.6 kadranında 220 yazıyor.

245 nasıl oldu ki :wacko:

Üye
Originally posted by Gokhan43+Aug 25 2005, 12:58 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Aug 25 2005, 12:58 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by _Cihan_@Aug 25 2005, 12:03 AM
<!--QuoteBegin-_CHiLeKesH_
@Aug 24 2005, 11:55 PM

[post=143599]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ek gösterge vs.. takıyolarya ;)

aTTra

Üye
Gerçekten nasıl 245 oldu? Biraz fazla atmış. :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O biraz atmış bence de. :)

Biz Palio HL 1.6 16V 103 HP ile en fazla 210&#39;u gördük. ;)

245 Mümkünatı yok.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Arabayı aldığın şahıs ya o arabayla uçmuş yada kendisi bayağı bi uçmuş. :)

2005 model megane 2 ile 230 yaptığımda direksiyon çok kötü sallandı hızdan dolayı megane hafif olmadığı gibi direksiyon çok kötü şekilde sallanıyorsa yani o araba hafifmiş bide onun kanatlanması lazım o hızla :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Megane II&#39;lerin hepsi öyle.

Virajlarda falan güvenmeye gelmez.Ayrıca yol tutuşunu sevmedim ve direksiyon sallama yapıyor. :(

Caine

Caine

Üye
hayılrı olsun kardeşim. kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle :artı:
fazla sürat yapma&#33;&#33;&#33; yaparsan ayıp edersin ve canavar olursun. wewwewewwewewe :DD

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by emreakcali@Aug 25 2005, 12:12 AM
hayirli olsun kardes bende kazandiydim universiteyi ama babam bana 5110 bile almadiydim pintiliginden deyil haaaa&#33;&#33; parasi yoktu nerden icab etti diyecen duygulandim bi an allahima

kendi paranla aldıgın sey kadar hıcbıse kıymetlı degıldır :artı: banada dede aldı zaten ;;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43+Aug 25 2005, 12:58 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Aug 25 2005, 12:58 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by _Cihan_@Aug 25 2005, 12:03 AM
<!--QuoteBegin-_CHiLeKesH_
@Aug 24 2005, 11:55 PM

[post=143599]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

o arabanın motoru muhtemelen bos diildir o zaman.standart palio,yla 245 zor gibi ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt