arkadaşlar samsung galaxy ace s5830 almayı düşünüyorum yorumlarınız???lütfen bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eminalp_64

eminalp_64

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar samsung galaxy ace s5830 almayı düşünüyorum yorumlarınız???lütfen bi bakın
arkadaşlar şu an ki telim samsung s5233w pek beğenmiyorum samsung galaxy ace s5830 almayı pşanlıyorum bana özeliklerinden iyi mi kötü mü diye bahseder msiniz rica etsem :) :hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
amman arkadaşım sakın ha ace s5830 alma onun yerine 603 al kat kat iyi hatta neo v bile alabilirsin ama kesinlikle ace s5830 önermem özellikleri kötü işlemci hızı hd oyun açmaması tarayıcı yavaş bilgisayardan kies telefonu görmüyor hd oyun oynayamassın benim önerim ya sony ericsson xperia neo v yada sola olmadı nokia 603 bu saydıklarım s5830 dan kat kat iyi emin olabilirsin bunu önceden s5830 kullanan birisi olarak söylüyorum pişman olursun

abandonware

abandonware

Üye
ace kesinlikle alma... önerilerim:

- desire c (600 tl)
- galaxy ace 2 ve xperia sola (800 - 850 tl)
- galaxy wonder (700 tl)

:oke:

R.A.M

R.A.M

Üye
Ace alma neo V olabilir 650 flandı sanırım :hmmm

eminalp_64

eminalp_64

Üye
    Konu Sahibi
Neo v ne marka

R.A.M

R.A.M

Üye
sony ericson

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sony ericsson neo v al kardeş 700 lira falan yok diyosan en ideali nokia 603 550 lira

eminalp_64

eminalp_64

Üye
    Konu Sahibi
eminalp_64

eminalp_64

Üye
    Konu Sahibi
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
telefonculara sor galaxy w veya neo v 650 olurmu diye olmazsa ikinci el galaxy s e falan bakabilirsin ha sakın evkura gitme orası hem kazık hemde bilinççsiz elemanlar var bana galaxy y de flash player varr demişlerdi.

15097

15097

Üye
Neo V açar. Neo V almalısın :oke:

eminalp_64

eminalp_64

Üye
    Konu Sahibi
Astrosman

Astrosman

Üye
Neo v al

VForVendetta4

VForVendetta4

Üye
Kardeş benimde telefonum s5233w idi. Araştırdım ugun fiyata güzel olarak s5830i yi gördüm. Şuan kullanıyorum ve memnunum. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt