arkadaşlar nedir bu olay yahu..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar nedir bu olay yahu..?
5800 da menü gizleme yamasi var bu ne ise yarıyor bilen var mi.. Yamayi aktif ettim ama bir türlü çözemedim nasıl gizlendiğini..

ecel54

ecel54

Üye
yamanın tam adı veya linkini verirmisin

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
hide menü.rpm yama ismi bu..

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
google a maxicep hide menü diye yazarsan cikar ama hala çözemedim nasıl olduğunu..

manyexpress

manyexpress

Üye
menü yü gizliyor sürekli açık kalmasını istemiyorsan aynı yokla göster diyorsun gösteriyor

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
menü yü gizliyor sürekli açık kalmasını istemiyorsan aynı yokla göster diyorsun gösteriyor

Ben gizleyemedim nasıl olacak biraz daha yardım eder misin.. Sen kullanıyor musun adım adım anlatabilir misin..

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
yamayi aktif ediyorum sonra menüye geliyorum seçenekler diyorum orada düzenleme seçenekleri felan çıkıyor onlara tıkliyorum ama işlemiyor öyle kalıyor.. Birşeyler mi eksik acaba..

manyexpress

manyexpress

Üye
yamayi aktif ediyorum sonra menüye geliyorum seçenekler diyorum orada düzenleme seçenekleri felan çıkıyor onlara tıkliyorum ama işlemiyor öyle kalıyor.. Birşeyler mi eksik acaba..
yamada eksiklik var kanımca rompatcher la demiyorsundur sanıyorum son sürüm olduğuna dikkat et

manyexpress

manyexpress

Üye
installerda eksiklik var neden uğraşıyorsun cfw at yeniden

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
evet sürüm eski olabilir ıngilizce sürüm kullanıyorum çünkü... Sürüm güncelleyince sorun düzelecek mi acaba..

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
cfw çok uzun ve uğraştırıçı duruyor o yüzden uğraşmak istemiyorum..

manyexpress

manyexpress

Üye
maxipda da hem türkçe hem güncel versiyon var onu yüklemeyi dene

manyexpress

manyexpress

Üye
senin için biraz araştırdım fakat benim yardım edebileceğim pek birşey yok sen rambo_ft yada anılbaran dan yardım almayı dene onlarda bu dosya mevcut

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
menü gizleme için mi yardım alayim yoksa cfw için mi..

manyexpress

manyexpress

Üye
bu dosya için cfw yüklüyse ondan kaynaklanan bir sorunda olabilir

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
yok şu an cfw kullanmıyorum hiç yüklemedim de..

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
maxipda dan rompatcher yükledim ama güncelleştirme hatası verdi şimdi.. Eskiyi kaldırıp sonra mi kurmam lazım yani..

manyexpress

manyexpress

Üye
tmm o zaman yaman bozuk kardeş yoksa böyle bir hatayı vermesi imkansız bende kullanıyorum menüyü gizle ayarlar duvar kağıdını değiştir yazar ne yapmak istersen bu 3 seçenekten birini kullanırsın

manyexpress

manyexpress

Üye
evet eskiyi kaldır yeniyi kur

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
kardeş olmadı sende ki yamayi bana gönderebilir miyiz yada sen link ver nerden indirdin ise oradan indireyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt