Arkadaşlar Navigasyonda Uydu Görünümü Tam Görünüm Yapılabilir mi ? (C6-01)

• 23 Mart 2013
  • 1676 Okunma
  • 13 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar c6-01 belle (belco2 cfw) kullanıyorum ve navigasyonda uydu görünümü seçtiğimde elimle gezdirdikçe yüklüyor fakat bunun tam yüklenmiş hali va rmı ve ya yapılma ihtimali varmıdır ?

< Resmi açmak için tıklayın >

umarım anlatabilmişimdir.

Yardımlarınız için teşekkürler

Yazan: burak1710
  2. harita yükleyiciden türkiye haritasını indir ayarlardan da internet ayarını çevrimdışı yap

3. kardeş dediğin gibi indirdim ve internet ayarımda ç.dışı

4. Olmadı mı

5. Kardesm Şebeke Modu 3G YAP.YADA WİFİ ile Bağlan Ondan Sonra Bkle Biraz Gelr. Ben Çok Yaptm

6. İnternetsiz diyor ama

7. yok kardeş bak wifi ile bağlandığımda yükleniyor orada sorun yok ama hani her tarafı yüklemek zor gez duru türkiyede tam yüklenmiş hali var mı ?

8. olsa süper olur ama ben bilmiyorum nasıl olacağını

9. internetsiz bulanık olması normalde bu görünüş ilginç haritayı silip baştan kurmayı denemek en iyisi ancak hangi dosyaları sileceğimizi unttum cfw hatası da olabilir cfw güncel değil çünkü

10. uydu görüntüsü yüklü gelmiyoki internete bağlıyken gezdiğin sürece yüklüyo

11. bendeki cities klasörü 285 mb.ben bana yakın heran oralarda olabileceğim yerleri wifi ile bağlıyken dolaştım ve sorun olmuyor.sende öyle yap

12. wifi olduğu sürece yükleniyor arkadaşlar sorun yok işte benim istediğim Türkiye için tam yüklenmiş hali var mı merak ettim

13. kcr

kcr
    Ne demek istediğini anladım. Haritalar birer grafik resim olduğu için toplu halde cihaza yüklenebiliyor ve fazla yer kaplamıyor. Ama uydu görüntüsü dediğin fotoğraf ve boyutu resme göre çok daha fazla. Bir de yakınlaştırmayı işin içine kattığın zaman boyut daha da artacaktır. Yani sadece tüm Türkiye'nin bu şekilde ayrıntılı fotoğrafına sahip bir dosya oluşturulsa bile ne cihazın ne de harici kartların hafızası yetecektir. Bu yüzden de internete bağlandığında ihtiyacın olduğu kadar katman katman yükleniyor. İstediğin şey imkansız değil ama eldeki imkanlarla biraz zor...

14. evet haklısın ben mesela gezdiğim ve çok gittiğim yerleri yükledim diğerlerine gerek yok diye düşünüyorum

zaten bir şehir en az 300-400 mb tutar onu da düşnürnürsek böyle olması çok daha iyi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 00:18