Arkadaşlar Navigasyonda Uydu Görünümü Tam Görünüm Yapılabilir mi ? (C6-01)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burak1710

burak1710

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Navigasyonda Uydu Görünümü Tam Görünüm Yapılabilir mi ? (C6-01)
arkadaşlar c6-01 belle (belco2 cfw) kullanıyorum ve navigasyonda uydu görünümü seçtiğimde elimle gezdirdikçe yüklüyor fakat bunun tam yüklenmiş hali va rmı ve ya yapılma ihtimali varmıdır ?

umarım anlatabilmişimdir.

Yardımlarınız için teşekkürler

Kayahan14

Kayahan14

Üye
harita yükleyiciden türkiye haritasını indir ayarlardan da internet ayarını çevrimdışı yap

burak1710

burak1710

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dediğin gibi indirdim ve internet ayarımda ç.dışı

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Olmadı mı

Plesk234

Üye
Kardesm Şebeke Modu 3G YAP.YADA WİFİ ile Bağlan Ondan Sonra Bkle Biraz Gelr. Ben Çok Yaptm

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İnternetsiz diyor ama

burak1710

burak1710

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş bak wifi ile bağlandığımda yükleniyor orada sorun yok ama hani her tarafı yüklemek zor gez duru türkiyede tam yüklenmiş hali var mı ?

achambo

achambo

Üye
olsa süper olur ama ben bilmiyorum nasıl olacağını

MaxipmaN

Üye
internetsiz bulanık olması normalde bu görünüş ilginç haritayı silip baştan kurmayı denemek en iyisi ancak hangi dosyaları sileceğimizi unttum cfw hatası da olabilir cfw güncel değil çünkü

achambo

achambo

Üye
internetsiz bulanık olması normalde bu görünüş ilginç haritayı silip baştan kurmayı denemek en iyisi ancak hangi dosyaları sileceğimizi unttum cfw hatası da olabilir cfw güncel değil çünkü

uydu görüntüsü yüklü gelmiyoki internete bağlıyken gezdiğin sürece yüklüyo

mustafasen

mustafasen

Üye
bendeki cities klasörü 285 mb.ben bana yakın heran oralarda olabileceğim yerleri wifi ile bağlıyken dolaştım ve sorun olmuyor.sende öyle yap

burak1710

burak1710

Üye
    Konu Sahibi
wifi olduğu sürece yükleniyor arkadaşlar sorun yok işte benim istediğim Türkiye için tam yüklenmiş hali var mı merak ettim

kcr

Üye
wifi olduğu sürece yükleniyor arkadaşlar sorun yok işte benim istediğim Türkiye için tam yüklenmiş hali var mı merak ettim

Ne demek istediğini anladım. Haritalar birer grafik resim olduğu için toplu halde cihaza yüklenebiliyor ve fazla yer kaplamıyor. Ama uydu görüntüsü dediğin fotoğraf ve boyutu resme göre çok daha fazla. Bir de yakınlaştırmayı işin içine kattığın zaman boyut daha da artacaktır. Yani sadece tüm Türkiye'nin bu şekilde ayrıntılı fotoğrafına sahip bir dosya oluşturulsa bile ne cihazın ne de harici kartların hafızası yetecektir. Bu yüzden de internete bağlandığında ihtiyacın olduğu kadar katman katman yükleniyor. İstediğin şey imkansız değil ama eldeki imkanlarla biraz zor...

achambo

achambo

Üye
Ne demek istediğini anladım. Haritalar birer grafik resim olduğu için toplu halde cihaza yüklenebiliyor ve fazla yer kaplamıyor. Ama uydu görüntüsü dediğin fotoğraf ve boyutu resme göre çok daha fazla. Bir de yakınlaştırmayı işin içine kattığın zaman boyut daha da artacaktır. Yani sadece tüm Türkiye'nin bu şekilde ayrıntılı fotoğrafına sahip bir dosya oluşturulsa bile ne cihazın ne de harici kartların hafızası yetecektir. Bu yüzden de internete bağlandığında ihtiyacın olduğu kadar katman katman yükleniyor. İstediğin şey imkansız değil ama eldeki imkanlarla biraz zor...

evet haklısın ben mesela gezdiğim ve çok gittiğim yerleri yükledim diğerlerine gerek yok diye düşünüyorum

zaten bir şehir en az 300-400 mb tutar onu da düşnürnürsek böyle olması çok daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt