Arkadaşlar msn xp yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar msn xp yükleyemiyorum
arkadaşlar msn xp yükleyemiyorum tam yüklendi bitiyo hata veriyo kullanılan program var diyo internet explorer,firefox,pc nin kendi msnini bile kapıyorum (tabi açıksa ,normalde kapalı) ama ne demek istiyo anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden tşkkürler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eğer msn programı bilgisayarında otomatik olarak başlangıçta çalışıyorsa servislere bak , orada msnmsgr.exe (veya buna benzer bir isim tam hatırlamıyorum) adında bir servis sürekli çalışır , onun üzerine sağ tıkla ve işlem ağacını sonlandır de.Sonra yüklemeye devam et.Eğer tekrar aynı hatayı verirse Your Uninstaller vb. yazılım kaldırma araçlarıyla Msn'yi sistemden kaldır ve tekrar yükle.

sadecefatih

sadecefatih

Üye
Görev Yoneticisini Aç işlemler de m ye bas msnmsgr.exe diye bişe varsa işlemi sonlandır de çıkan şeye evet de tekrar dene

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Muhtemelen Msn Programı Daha Önceden Senin PC'de Kurulmuş :) Ondan Dolayı Kuramıyorsun :) Nedved Mod'umun Dediği Yönteme Katılıyorum :) Yalnız Bir Şey Ekleyeceğim Your Uninstaller Programında Yüklü Olarak Gözükmüyorsa Gelişmiş Kaldırma İngilizcesi Advanted Uninstaller Butonuna Tıkla Orada Mutlaka Gözükür Ve Oradan Windows Live Msn İle İlgili Bütün Programları Kaldır ;)

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
[sıze=3]başlat menusune giriyorsun windows uptate ye basıyorsun orda senin bilgisyaarına yeni versiyonlar attıyor ve senin msnnenide otomotikmen yüklüyor[/sıze]

obas

Üye
msn 2011 mi kurmaya çalışıyorsun acaba
çünkü msn 2011 xp ye kurulmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt