arkadaşlar maxichat hakkında bir sorun( sorun çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar maxichat hakkında bir sorun( sorun çözüldü)
arkadaşlar benim PC biraz eski bu yüzden internet explorer çok kasıyor ben normalde opera kullanıyorum maxichat sistemi dün gece aktif olduğu andan itibaren opera, firefox ve safarıi web tarayıcılardan maxicep e girdiğimde ( Page not found ) bu uyarıyı alıyorum ve bir türlü düzeltemedim sadece internet explorerdan girebiliyorum. bu sorunla karşılaşan yada çözümünü bilen varmı ,,,,,,,,, acillll.

arkadaşlar bu sorun adobe flash playerden kaynaklanıyor bilginiz olsun ben sorunu çözdüm adobe flash player yükleyince sorun kalmadı. bilginiz olsun

Cynical

Cynical

Üye
Ayni sorun telefondan Opera mini ile siteye girmeye calisinca da oluyor.

Pure Life

Pure Life

Üye
Güncel tarayıcılarda sorun çıkmıyor.Firefox da sorun çıkması şaşırtıcı 9.0 internet expololer yükleyin isterseniz.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
Güncel tarayıcılarda sorun çıkmıyor.Firefox da sorun çıkması şaşırtıcı 9.0 internet expololer yükleyin isterseniz.

internet explorer benim PC yi çok kasıyor şu an zaten İE den bağlanıyorum ama işkence gibi çok yavaş opera için çözüm lazım bana.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
operanın forum sitesi var opera ile ilgli sorunlara yardım buluyorlar

buraya bak istesen veya sorununu yaz çözüm bulsunlar.Operanın resmi sitesi ile baglantılı diye bilyoum.
Bir ara bende opera kullandım ama bazı sitelerde sorun çıkarınca dayanamadım firefoxa geçtim.Ama aklım operada çünkü çok hızlı

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Evet i.e 9 çıktı mı?

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Ben Opera10 dan giriyorum sorun yok şimdilik.Herkeze tavsiye ederim.Ama bazen deli ediyor opera o ayrı.En çok hızını ve hızlı sekmesi özelliğine bayılıyorum

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu kendi çabalarımla hallettim sorun adoba flash player dan kaynaklanıyormuş. neyse sizleride boş yere oyaladım şu an opera dan giriyorum sorun yok. bilginiz olsun.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
siteye cepten giremiyorum arkadaşlar. büyük ihtimallee maxisohpet yüzünden. Page Not Found diye yazı geliyo her denememde, cepten giremezsem ben siteye giremem ki :( bilgisi ilgisi olan varmı

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Bütün TarayıcıLarı Denedim

Firefox 3.5 Kullanıyorum Ve Çok Memnunum Herkese Tavsiye Ederim :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt