Telefon Tavsiyesi arkadaşlar lumıa 920 takas etcemde hemde bı kac sorum olcak

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lumıa 920 takas etcemde hemde bı kac sorum olcak
arkadaşlar aklımda 2 telefon var 10 gun sonra etmeyı dusunuyorum sımdıden arastıryama basladım
nokıa lumıa 920 neyle başa baş takas etmek doğru istedıgım ozelıkler
-çok oyun oynarım bu yuzden 920 takas etmek ıstıyorum
-kamera ıdeal bı cekım yapsın yeter
-kasmalar olmasın
-tasarımı iyi olsun , agır olmasaın 920 sonra hafıf bısı olsun
-genel olarak mc4 subway batman spiderman nova 3 gıbı oyunları kasmasın yeter
aklımdakıler
-htc one x , -galaxy s3 , - xperia sp , - nexus 4 , - lg 4x hd
sizce hangisi birde s3 neden antutda nexus 4 den ıyı sonuc verıyor donanım olarak s3 den ustun bı cıhaz , lg nın donanımı pek desteklemedıgımı ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
htc one x diyeceğim ama batarya performansı düşük tek kötü yanı o

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
S4 Miniyede bakmanı tavsiye ederim

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
s3 s4 mınıden ıyımıdır ?

strk92

Üye
dediğin cihazlar içinde en iyisi nexus 4 bulabilirsen nexus 4 ü tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ama s3 nexus 4 ten daha ıyı sonuc verıyor antutda benımde canım nexus 4 ıstıyo benı pısman etmez demı arkadsıımın s3 unun yanında ?

strk92

Üye
nexus 4 ün tek eksiği hafızasının artılamıyor oluşu yoksa diğer yöneleriyle s3 ten daha üstün bir telefon

fk555897

fk555897

Üye
Bana direk olarak iPhone 5'i sormuşsun. iPhone 5 istediklerini rahatlıkla karşılıyor. Ama üstüne biraz para vermen gerekebilir.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
nexus 4 ün tek eksiği hafızasının artılamıyor oluşu yoksa diğer yöneleriyle s3 ten daha üstün bir telefon
acaba antutda s3 un yuksek verme sebebı ney ? nexus 4 e gore
s3 15988
nexus 4 14999
adreno 320 mali 400den iyi
2 gb ram s3 unkındn fazla
1,5 ghz daha hızlı
lg nın donanımı desteklemedııgı ıcınmı ?
Hayır s4 mini daha iyidir arkadaşımda s3 var acayip kasıyor insanı canından bezdirir zaten 4.4 de gelmicek
rom yuklesın toucwhız bırakılırmı allah askına bılmıyosa sen yukle bnm arkadasda var cm10,2 yuklu hıc kasmıyo super oyunuyo oyunları
Bana direk olarak iPhone 5'i sormuşsun. iPhone 5 istediklerini rahatlıkla karşılıyor. Ama üstüne biraz para vermen gerekebilir.
para eklıyemıyorum ıste sıkıntı orda

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
acaba antutda s3 un yuksek verme sebebı ney ? nexus 4 e gore
s3 15988
nexus 4 14999
adreno 320 mali 400den iyi
2 gb ram s3 unkındn fazla
1,5 ghz daha hızlı
lg nın donanımı desteklemedııgı ıcınmı ?
rom yuklesın toucwhız bırakılırmı allah askına bılmıyosa sen yukle bnm arkadasda var cm10,2 yuklu hıc kasmıyo super oyunuyo oyunları
para eklıyemıyorum ıste sıkıntı orda
Onun telefonu ben bi halledicem zaten çok kasıyor s3 almadığıma şükrediyorum :) birde benim telefon antutuda note 2 yi geçiyor bu sonuçlar bazen ilginç sonuçlara varıyor :)

Son düzenleme:
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
s4 mını de cok kucuk ya s3 920 ye gore ama yınede takas teklıfı gelırse degerlendırırım
zaten antutu sonucalara pek guvenmıyorum
peki one x e ne dersın beats audıo fılan var

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
s4 mını de cok kucuk ya s3 920 ye gore ama yınede takas teklıfı gelırse degerlendırırım
zaten antutu sonucalara pek guvenmıyorum
peki one x e ne dersın beats audıo fılan var
S4 mini o kadar küçük değil aslında HTC ye hiç bakma bence ayrıca S4 mini ele tam oturuyo tam ideal ekran :)

MaxipmaN

Üye
ekran sensör vs multimedyada s3 önde performans ve güncelleme nexus 4one x te ısınma sorunu vardı diye hatırlıyorum ben olsam bulaşmam

reflex

reflex

Üye
Nexsus al kardeş antutu puanına bakma antutu önemli değil belki ben s4 miniyle antutuda s4 mini rekoru kırdım ama prforman olarak %5 anca eder ve pil yer sen nexsus u al donanımıda iyi eyer stabilizasyonu yapılırsa ki forumda yapan oldu 24 bin küsür alıyo antutudan s3 zaten 1 program açsın yeter(kötülemek için değil ama malesef öyle) performans istemişsin en ideali nexsus ama almam diyosan illa samsung diyosan s4 veya s4 mini

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
nexus la 920 takas edemezsem s3 alıyımmı yoksa one x mı alıyım

strk92

Üye
Tam olarak bütçeni söylersen daha iyi önerilerde yapılabilir. 920 yi satıp üzerine para ekleyebilir misin ? Eğer eklersen ne kadar ekleyebilirsin ?

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ustune 50 yada 100 eklerım en fazla sımdı s3 cuye mesaj attım olur demıs cızıksız cakıl mavısı

strk92

Üye
Eğer s3 istiyosan kullanılabilecek bir telefon alanı pek üzmez ama emin değilsen en azından nexus 4 ü eline alıp bi kurcala